יזמים – יש לכם רעיון? מפעל לייצור פלסטיק יהפוך לכם אותו למוצר

יזמות היא פעילות בולטת מאוד בישראל, אשר ידועה ולא לחינם, בכינוי "אומת הסטארט אפ". לאנשים רבים יש רעיונות, בין אם אלה עובדי חברות שונות עם רעיונות בתחומי התמחותם או אנשים פרטיים. יש כמובן גם חברות סטארט אפ מבוססות אשר מקדמות יוזמות כאלה ואחרות. אחד הדברים שדרושים לעתים קרובות בכדי לממש רעיונות של יזמים, הוא פלסטיק! גם אם זה נשמע מעט מוזר, למי שלא קרוב לתחום זה. אם אתם יזמים וגם אם הנושא חדש לכם, הנה הסבר שיעשה בכך סדר. מדוע צריך פלסטיק ביזמות? למה הוא משמש? ומי מסייע עם שירותים בתחום זה?

חשיבות הפלסטיק ביזמות

פלסטיק דרוש ליזמים, עבור תהליך בדיקת ההיתכנות של הרעיון, עבור הצגתו והדגמתו לגורמים שונים ולעתים גם עבור ייצור המוצר הסופי. אנחנו מדברים כמובן על יזמות בכל הנוגע לפיתוח מוצר פיזי וזה יכול להיות מוצר בתחום ההייטק אך לא רק. אם אתם מחפשים מפעל לייצור פלסטיק, כדאי לדעת כי חברה מובילה בתחום היא חברת י.ש.ר תעשיות פלסטיק. בעזרת חברה כזו, תוכלו לתכנן ולייצר חלקי ומוצרי פלסטיק בכמות קטנה עבור הפיתוח או בהמשך, בכמויות גדולות ככל שיידרש, עבור המכירה לקהל הרחב. תוכלו ליצור חלקים בגדלים שונים, בטכניקות ייצור שונות, עם גימור כבקשתכם – האפשרויות רבות מאוד.

פלסטיק בפיתוח

בתהליך פיתוח מוצרים ובוודאי מוצרי יזמות שמחדשים, דרוש בדרך כלל ייצור של מוצרי ביניים שונים. רוצים לראות איך המוצר שאתם מדמיינים יראה בתלת ממד? אפשר לעשות זאת בתכנון במחשב, אך ניתן גם לייצר זאת בפועל ולבדוק דגם ראשוני כזה, באופן ישיר ופיזי. העלויות הנמוכות ומהירות הייצור, מאפשרים לעשות זאת בנוחות. מלבד המראה, מעוניינים בדרך כלל לבדוק את אופן הפעולה של המוצר שמפתחים ולעתים, של אפשרויות כאלה ואחרות לגבי תכנונו. לשם כך, ניתן לתכנן ולייצר כמה מודלים ראשוניים, אשר פועלים באופן הפעילות הבסיסי. דגמים אלה ייבדקו, יוסקו מכך מסקנות והדבר יוביל לניסיונות חדשים ומשופרים או לתכנון הסופי של המוצר.

 

 

פלסטיק במוצרים סופיים

כאשר הוחלט על התכנון הסופי של המוצר, מדובר לרוב על שלב שבו נדרש ייצור שלו בכמויות גדולות. פלסטיק הוא חומר מצוין למטרה זו. הוא יחסית זול ובו בזמן, היקף היכולות שהוא מספק אדיר. הפלסטיק הוא חומר מלאכותי ולכן, הוא זמין במגוון רחב של סוגי משנה. בצורה כזו, ניתן להתאים אותו למטרות רבות, כולל יצירת חלקי פלסטיק שדומים מאוד מבחינות רבות לסוגי חומרים אחרים, יותר יקרים. למשל מתכת.

השירותים שזמינים עבור יזמים

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מציעה שירותי פיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים בתחום הפלסטיק.

שירותי החברה ניתנים ליזמים במגוון ענפים רחב, כגון ציוד רפואי, מוצרי השקיה וחקלאות, מוצרי אלקטרוניקה והייטק, מוצרים לתחום הבטחוני, מוצרי צריכה שונים ועוד. יתרון מיוחד שלה, הוא בהצעת פתרון שלם וכוללני – אפיון מוצר, ייצור בפועל, הרכבה ואריזה והכל במקום אחד. תודות לכך, תוכלו להנות מיתרונות רבים. כמובן, הדבר גם יפשט מעט ויקל, מבחינת התהליך המורכב מאוד של קידום רעיון יזמי חדש. מעבר לייצור חלקי פלסטיק, החברה מציעה ליזמים: שירותי עיצוב מוצר, תכן הנדסי למוצרים, תכנון מוצרים בפלסטיק, תכנון וייצור תבניות עבור הזרקת פלסטיק, עיבוד שבבי משלים לחלקי פלסטיק, צביעה דקורטיבית ומוליכה, הרכבות אלקטרו מכאניות וכן הדפסה על פלסטיק, כולל על משטחים לא ישרים.

לסיכום

אם אתם יזמים עם רעיון, חשוב מאוד שתכירו את עולם הפלסטיק ואת האפשרויות שהוא מעמיד לרשותכם. להשלמת התמונה, מומלץ מאוד להכיר את חברת י.ש.ר תעשיות פלסטיק ולהיעזר בשרותיה.

נגישות