רוצים לשלב רובוט תעשייתי במפעל? פנו לארק אוטומציה

כמו עובד אנושי כך גם רובוט תעשייתי – אם רוצים לשלב אותו בעסק, צריך לדעת כיצד לעשות זאת נכון. מדובר במכונות שהן כיום מתוחכמות ביותר ובעלות פוטנציאל תרומה אדיר לכל עסק יצרני. זאת, כמובן במידה ומיישמים אותם בצורה חכמה. אז כיצד משלבים רובוט תעשייתי במפעל? ומי יסייע לכם בכך? הסקירה שתקראו כעת תסביר ותרחיב.

מהו רובוט תעשייתי?

רובוט תעשייתי הוא שילוב מעניין, של יכולות מתקדמות למדי של כמה וכמה טכנולוגיות. המיוחד בו במבט על, זו האינטראקציה עם הסביבה. מחד, הפעולות הפיזיות שהוא מסוגל לבצע. מאידך, יכולתו לקלוט את המתרחש בסביבתו. את שני אלה מנהלת מערכת הבקרה, שהיא דוגמה ליכולות המתקדמות מאוד של עולמות האלקטרוניקה והמחשוב המודרניים. אם אתם מתעניינים ברובוטים תעשייתיים, תוכלו למצוא מידע על הנושא באתר ארק אוטומציה. עוד על חברה מעניינת זו נרחיב מייד. בינתיים, עוד כמה מילים על הרובוטים התעשייתיים. מכונות אלה יצרו מהפכה של ממש בתהליכי הייצור המודרניים. הן אמנם לא מיושמות בכל מקום – מדובר עדיין במכונה יקרה יחסית. אך היכן שרובוטים מיושמים בתעשייה, הם משנים את התמונה בצורה ניכרת. הרובוט מסוגל לעבוד במהירות, בדיוק מרבי, ללא הפסקה ואף בתנאים שלא יתאימו לבני אדם ויסכנו אותם. ישנם רובוטים תעשייתיים מסוגים שונים, עם יתרונות כאלה ואחרים לכל סוג. עסקים בוחרים רובוטים מהסוג שמתאים להם או תמהיל רובוטים מסוגים שונים. לאחר מכן, ניתן גם להוסיף ולהתאים את פעילות הרובוטים עוד יותר, לדרישות המיוחדות של העסק. כך שזו היא לא רק מכונה רבת עוצמה, אלא גם מכונה גמישה מאוד באפשרויות.

הכירו את ארק אוטומציה

חברת ארק אוטומציה היא כתובת בולטת בארץ, עבור חברות הייטק, חברות רגילות מסוגים שונים וגם יוזמות פרטיות. זאת, כאשר זקוקים לפתרונות אוטומציה ורובוטיקה למיניהם. החברה מציעה בין השאר פיתוח וייצור מערכות לתחומים אלה, באופן שתפור לדרישות הלקוח. ארק אוטומציה הוקמה על ידי שחר חיאל, שהוא מקצוען וותיק עם קרוב ל-20 שנה בתחומי התיכנון והפיתוח המכני, מערכות הינע, פיתוח מכונות ובניית מכונות אוטומטיות ומוצרים מולטי-דיסיפלינריים. החברה כוללת צוות מקצועי ומנוסה, של מהנדסי מכונות, מומחי חשמל, מומחי בקרה ותוכנות PLC וכן אנשי הרכבה.

 

 

מה היא מציעה לעסקים, בכל הנוגע לרובוטיקה?

רובוטיקה ואוטומציה הם תחומים מורכבים מאוד. בהתאם לכך, לארק אוטומציה יש מבחר מוצרים ושירותים להציע בנושאים אלה, כולל

  • רובוטים – רובוט מסוג SCARA, רובוט 6 צירים, רובוט "עכביש" או cobot (קובוט – collaborative robot או רובוט שיתופי).
  • מכונות הרכבה – מכונות אשר מאפשרות הכנסת אוטומציה לתהליכי הרכבה שונים.
  • מתקני בדיקה – מתקנים אשר מספקים אוטומציה מתקדמת של תהליכי בדיקה. בעזרתם, תוכלו לבצע עבור מוצרים שלכם סדרות של בדיקות, אשר למעשה מדמות שימוש בפועל באותו מוצר. מתקני הבדיקה יודעים לאסוף מידע על המוצר הנבדק, אשר לאחר מכן ניתן לנתח לשם שיפור המוצר.
  • מערכות בקרה תעשייתית – אין אוטומציה ורובוטיקה ללא בקרה. ארק אוטומציה מציעה שירותי פיתוח של מערכות שליטה ובקרה למיניהן. החברה מתמחה במיוחד בבקרי LG, סימנס ו-Yaskawa ובקרת מכונה מסוג PLC.
  • מכונות סדרתיות – ייצור מכונות שאתם מתכננים, לשם מכירה שלהן ללקוחותיכם.
  • שדרוג טכנולוגיה קיימת – ההתפתחות המהירה של עולמות האוטומציה והרובוטיקה, הביאה לכך שיש עסקים רבים עם תשתיות טכנולוגיות שהתיישנו. למשל מכונות ישנות לקווי ייצור. ניתן וכדאי לשדרג אותן.

לסיכום

בעזרת רובוטים תעשייתיים, תוכלו להזניק את פעילותכם העסקית קדימה. בכדי להבטיח שתקבלו את התועלת המרבית מכך, מומלץ לעבוד עם חברה איכותית, מקצועית ומנוסה. במילים אחרות – מומלץ לפנות לארק אוטומציה.

נגישות