פתרונות סליקת אשראי של iCount – לאילו עסקים הם מתאימים?

שיטת התשלום באשראי הוכיחה עצמה היטב לאורך השנים וכיום, היא בוודאי בין השיטות הנפוצות ביותר לביצוע תשלומים. מה שהיה בעבר מורכב יחסית למימוש, זמין כיום במקרים רבים בצורה פשוטה מתמיד וכך הדבר גם בהקשר זה – כל עסק ממוצע, יכול להרשות לעצמו שימוש מתוחכם וקל וגם משתלם באשראי באמצעות שירותים כגון שירותי סליקת האשראי של חברת iCount. בואו נראה במה מדובר ועד כמה זה מתקדם, פשוט וקל.

מי זקוק לכך?

עסקים מציבים לעצמם כמטרה מרכזית ליצור רווחים. רווחים דורשים כמעט תמיד קבלת תשלום מלקוחות ולכן היבט קבלת התשלום משמעותי לרוב העסקים. לעתים יש לעסק היקף לקוחות קטן והם במקרים מסוימים לקוחות קבועים. אפילו במקרים אלה, חשוב לתת ללקוחות את האפשרות, לבחור באופן התשלום שמתאים להם ביותר. באמצעות מתן אפשרות של תשלום באינטרנט, עסקים מקלים על לקוחותיהם וגם על עצמם. מאחר ששימוש באתרים עסקיים ותשלום דרך האינטרנט נפוץ מאוד, הוא גם בשל מאוד בשלב זה מבחינה טכנית. כך שמחד, נושא התשלום באשראי הוא דבר מורכב למדי. מאחורי הקלעים, הוא דורש מנגנונים מתוחכמים ויעילים מאוד, אך מבחינת העסק ולקוחותיו, העניינים למעשה פשוטים להפתיע! פשטות זו איננה מקרית והיא חשובה מאוד. לכן, התשובה לשאלה מי זקוק לפתרונות סליקת אשראי מהסוג שמציעה iCount, הוא "כמעט כל עסק!”.

 

 

היתרונות הרבים לשרותכם

לשימוש בפתרונות סליקת האשראי האלה יתרונות רבים, בהם

  • היכולת להקל על הלקוחות – היכולת להקל על לקוחותיכם בכל הנוגע לביצוע תשלומים. נזכיר כרקע לכך, שאנשים רגילים כיום לאפשרות לשלם בקלות באמצעות אשראי. הפתרון של iCount מאפשר לכל עסק לממש זאת, בין אם ישנו צורך בתשלום חד פעמי או שמדובר בקבלת תשלום בהוראת קבע באשראי.
  • שיפור אחוזי המרה – ככל שמקלים על הלקוחות, כך גדלה היכולת להשיג לקוחות, לקבל מהם הכנסות משמעותיות ולבצע שימור לקוחות אפקטיבי.
  • תועלת תדמיתית – פתרונות אשראי מתקדמים, גם מסייעים לקדם תדמית מתוחכמת ותדמית של עסק שמספק שרות טוב.
  • פשטות – השימוש ביכולות אלה הוא פשוט ומהיר.
  • התשתית הקיימת – התשלום באשראי הוא נושא בשל ולא חדש ולכן הציבור הרחב כבר מודע לו ומכיר אותו היטב. פירוש הדבר, שאין צורך להסביר ללקוחות במה מדובר, כשם שלעתים צריך להסביר לגבי פייפאל למשל (שבו לא כולם משתמשים). כל הדרוש, הוא רק ליישם את הדברים באופן תקין ויעיל. תוכלו להשיג זאת, בעזרת שירותי חברת iCount.

הטמעה קלה באתרים

הטמעת מערכת תשלום מסוג זה באתר, היא כיום אפשרות פשוטה יחסית. זהו היבט חשוב, מאחר שאתרי אינטרנט עלולים להפוך למסורבלים מאוד, באופן שמפריע לתפקודם היעיל. עבור עסקים שאין להם עדיין אתר אינטרנט, אייקאונט מציעה גם עמודי סליקה, אשר גם יודעים להוציא קבלות באופן אוטומטי.

עוד על החברה

אייקאונט היא למעשה מערכת לניהול עסק רבת אפשרויות. היא מציעה למשל, גם יכולות מתקדמות של הנהלת חשבונות, ניהול קשרי לקוחות (Customer Relationship Management), ניהול צ'קים, ניהול תשלום לספקים, ניהול תזרים מזומנים אוטומטי ועוד. בהקשר ביצוע תשלומים, היא מאפשרת לקבל תשלום בקלות ולא רק באופן הרגיל באמצעות אשראי. אלא גם דרך PAYPAL, העברה בנקאית או אפליקציות תשלום. לשם כך, העסק שולח ללקוח קישור לתשלום ובו הלקוח יוכל לבחור בצורת התשלום שנוחה לו ביותר.

לסיכום

בהשקעה לא גדולה של מאמץ ראשוני, פתרונות אלה יאפשרו לכם לקדם את תפעול העסק שלכם באופן ניכר. לכן, זו היא השקעה משתלמת מאוד וגם מומלצת.

נגישות