צילום ארכיון: אורן אהרוני

בעל מסעדה מהאזור הורשע בכך שדקר באמצעות סכין שני אחים אשר הרעישו ליד העסק שלו. שופט בית משפט השלום בפ"ת, חגי טרסי, גזר עליו בשבוע שעבר שישה חודשי מאסר שירוצו בעבודות שירות. 

בנוסף, גזר עליו השופט מאסר על תנאי ופיצוי כספי בסך 3,000 שקל לכל אחד מקורבנותיו.

האירוע המדובר התרחש לפני כשנתיים, כשבשעת ערב מאוחרת נסעו שני האחים על קטנוע בסמוך למסעדה של האיש. כיוון שהרעישו מאוד, הוא העיר להם מספר פעמים, אולם ללא הועיל.

בעקבות זאת, הגיע בעל המסעדה לחניון ביתם של השניים וניקב להם את צמיגי הקטנוע. בהמשך שבו האחים למסעדה ובין השלושה התפתח ויכוח.

בשלב כלשהו הפילו האחים את האופנוע של האיש, ובתגובה הוא החל לרדוף אחריהם עם סכין. כשהיו מחוץ למסעדה, הרים האיש כיסא והטיח אותו בעוצמה פעם אחר פעם בראשו של אחד האחים. לאחר שהתאושש מהמכות הוא חזר עם אחיו למסעדה, והשניים השליכו על האיש קסדה, כיסא ואף שולחן.

בתגובה בעל המסעדה התקדם לעברם עם סכין שלופה, החל לדקור אחד מהם בידו ואיים: "אל תדאג, אני אטפל בך, אתה תמות". בהמשך הוא דקר גם את האח השני בידיו ואיים על השניים: "אשלח אליכם משפחת פשע שתוריד את שניכם".

במסגרת הסדר טיעון הורשע בעל המסעדה בתקיפת השניים והודה באישומים כלפיו. בגזר הדין לקח השופט בחשבון את חלקם של האחים באירוע המורכב ואת תהליך השיקום שעבר האיש מליל התקרית.