אלי כרמי ז"ל עם ילדיו. צילום: באדיבות המשפחה

טרגדיה בראש העין: אלי כרמי ז"ל, נשוי ואב לשלושה ילדים מראש העין, הלך לעולמו בגיל 55 לאחר שבגופו התגלתה לפני כשלושה חודשים מחלה קשה. הוא הותיר אחריו את אשתו רחל ושלושה ילדים: שרון, שירן ואלירן.

משפחתו של אלי כרמי מספרת על אדם מיוחד וצנוע, שאהב את הבריות והן אותו. "הוא שם את כולם לפניו ואהב לעזור ולתת לכולם".

בשלושה חודשים האחרונים נלחם אלי כרמי במחלה קשה והוא נפטר בבוקר יום שבת האחרון.

בני משפחתו וחבריו של אלי כרמי קיבלו בתדהמה את ההודעה על מותו. כרמי עבד בעיריית ראש העין 23 שנים, 20 שנה מתוכן כאב הבית בבית ספר "טל". בשלוש השנים האחרונות עבד במחלקת הספורט בעירייה.

אלי כרמי ז"ל עם אשתו רחל

"עבור תלמידים רבים אלי היה כמו אבא", מספרים בני משפחתו. "הוא דאג, העניק וטיפח כאילו התלמידים היו ילדיו. בימיו האחרונים אלי לא פסק מלברך את משפחתו, חבריו ומכריו".

להלוויה של אלי כרמי ז״ל, שנערכה בשעת לילה מאוחרת במוצאי שבת, הגיעו מאות בני משפחה, חברים ותושבי העיר שליוו אותו בדרכו האחרונה. המשפחה האבלה יושבת שבעה ברחוב אבן גבירול בראש העין.

"אנשים רבים הפוקדים את בית האבלים בימים האחרונים מביעים את כאבם ומייחסים גם לעצמם את האובדן", נמסר בהודעה מהמשפחה. "הלך לעולמו אדם מיוחד, ירא שמיים, ששמו תמיד הלך לפניו".

אלי כרמי ז"ל. צילום: באדיבות המשפחה

הקבלן מני בשארי, גיסו של אלי כרמי ז"ל, מספר: "מדובר בטרגדיה גדולה. אלי היה אדם מאוד צנוע ואהוב שאוהב לעזור לזולת. הוא היה טיפוס שעוזר בסתר לכולם, נעים הליכות. אבידה גדולה למשפחה ולראש העין. כולם אהבו אותו".

תודה ליוסי דמארי מעיתון מוקד על הסיוע בהכנת הכתבה.

יהי זכרו ברוך.