ישי אדוארד. מתמודד. צילום: סיון פרג'

ישי אדוארד, מפקד בית ספר לצניחה לשעבר בצה"ל, יכריז באופן רשמי על מועמדותו לראשות עיריית ראש העין בבחירות 2018.

אדוארד, בן 48, הוא יליד ראש העין שהשתחרר מצה"ל בדרגת סא"ל לאחר 25 שנות שירות בהן ביצע מספר תפקידי פיקוד ותכנון לוגיסטי ואסטרטגי.

התפקיד האחרון שביצע היה מפקד בית ספר לצניחה של צה"ל. ישי הוא כיום עו"ד ושותף בכיר במשרד המתמחה בתחומי הנדל"ן והתחדשות עירונית ובעל ניסיון בניהול תקציבים ומערכות תוך כדי עבודה שוטפת מול גופים ממשלתיים.

הוא מקדיש זמן רב לפעילות התנדבותית וציבורית במגוון תחומים וכחלק ממנה מכהן בעמותת "יד לחללי צה"ל" ומעניק לה שירות משפטי מלא.

בהודעה שפורסמה מטעמו נכתב: "ישי אדוארד גדל והתחנך בראש העין, חי את העיר, אנשיה ורחובותיה ומודע לסוגיות הבוערות בה. הוא מייצג דור חדש של מנהיגים בעלי רצון לעשייה ציבורית שמאסו במגרש הפוליטי המוכר והמסואב, ומעוניינים לתרום מעצמם למען דרך חדשה אשר תצעיד את העיר קדימה. לצדו של ישי נבחרת מגובשת המורכבת מפסיפס אנושי מגוון ואיכותי המייצג נאמנה את העיר, מרכיביה, והפוטנציאל הטמון בה".

אגב, בתקופה האחרונה פורסם קמפיין עם הסיסמה "9.9 יוצאים לדרך חדשה". מתברר כעת כי מדובר בתאריך שבו יכריז אדוארד באופן רשמי על מועמדותו לראשות העירייה, במוצאי שבת הקרובה באולמי "אוורסט" בעיר. במהלך האירוע ישתף אדוארד את חזונו לעיר וירחיב על  הדרך בה הוא מתכוון לממש אותו.