חברי הלהקה ואהרון. צילום באדיבות גבריאלה אהרון

להקת M.O.N.T הדרום קוריאנית ביקרה בשבוע שעבר בראש העין וצילמה קליפ. הלהקה הגיעה בזכות תושבת העיר, גבריאלה אהרון, שאף נידבה את ביתה לצורך הצילומים.

”לפני כעשרה חודשים נחשפתי ללהקה דרך כתבה שארגנה עמותה דרום קוריאנית“, מספרת אהרון. ”בראיון הם סיפרו שהם מאוד אוהבים את ישראל ורוצים להגיע לכאן. התחלתי לעקוב אחריהם בפייסבוק וראיתי שחברי הלהקה כל הזמן מזכירים את ישראל ומדברים על המדינה“.

בקיץ שעבר טסה אהרון לביקור בדרום קוריאה ובמהלכו החליטה לפגוש את חברי הלהקה. ”הלכתי למופע רחוב שלהם וממש התלהבתי“, היא משחזרת. ”דיברתי עם מנהלת הלהקה והבנתי שהם מאוד רוצים להגיע לישראל. פניתי לשגרירות דרום קוריאה בארץ ולעמותה שדרכה נחשפתי אליהם ולא הצלחתי לארגן הופעה שלהם. פניתי למספר חברות הפקה ובסופו של דבר חברת סינגל דראם הפקות הרימה את הכפפה ויחד הפקנו את המופע“.

תמונה מראש העין שהעלה אחד מחברי הלהקה לעמוד האינסטגרם שלו. צילום מסך

המופע התקיים באולם רידינג 3 בנמל תל אביב והיו בו כאלף צופים, ביניהם, שגריר וקונסול דרום קוריאה בישראל ובני משפחותיהם. במהלך ההופעה, אחד מחברי הלהקה אף שר שיר בעברית של הזמר עומר אדם. 

במהלך הביקור בארץ התארחו חברי הלהקה, יחד עם הצוות שלהם, בביתה של אהרון במשך ארבעה ימים, ובמהלכם צילמו קליפ שצפוי להתפרסם במהלך חודש מאי. ”הקליפ צולם בבית שלי בראש העין ובבית נוסף בפתח תקוה“, היא מספרת. "חיכיתי המון זמן שהם יגיעו לארץ וממש התרגשתי לארח אותם ולזכות שהם יצלמו פה קליפ. זו להקת הקיי-פופ (להקת פופ קוריאנית) הראשונה שהגיעה לישראל".