בתמונה: בושארי, ונה, ובעל האולם

כאשר כרמלה בושארי מראש העין שמעה על ילדה שמשפחתה לא יכלה לחגוג לה את בת המצווה, היא החליטה לפנות לאנשים שונים שיעזרו לה לארגן את המסיבה.

"אני עובדת עם ילדים מזה שנים", סיפרה בושארי. ”אחת מהבנות שנמצאת במקום עבודתי עתידה לחגוג בת מצווה והובטח לה על ידי קרובים כי יחגגו לה בעזרת אנשים שירתמו לעזרה. לאחר זמן מה, הודיעו לה כי האירוע בוטל מסיבות שונות. הילדה נשברה מהידיעה והדבר גרם לי ולעוד אנשים טובים לנסות לארגן לה בת מצווה".

מספר תושבים מהעיר הפנו את בושארי אל יו“ר עמותת עסקים מצליחים בראש העין, איתי ונה, ששמע על המקרה ומיד נרתם לסייע לה.

”סקפטית וחוששת כהרגלי, הרמתי אליו טלפון ומה רבה הייתה הפליאה שאיתי תוך זמן קצר חזר אליי עם כל מה שביקשתי ואף יותר", כתבה לאחר מכן בפוסט בפייסבוק. "הכרתי איש נעים הליכות, תכליתי, ענייני ומזיז הרים".

ונה יצר קשר בין בושארי ליקיר עודד, הבעלים של אולם האירועים רספקט באזור התעשייה סגולה בפתח תקוה. עודד שמע על המקרה ומעבר לתרומת האולם, הוא הודיע שידאג גם לדגי.ג‘י ולכיבוד נוסף.

בהמשך קישר ונה בין בושארי לצלם שרון עמרם שגם כן נרתם לצלם בהתנדבות, הן את האירוע עצמו והן את ה“בוק“ לנערה. כמו כן, השיגה בושארי שמלה ואיפור לנערה, הכנת מצגת מרגשת, הסעות מראש העין לאולם האירועים על ידי חברת מסיעי ראש העין ועוד.

"איזה כיף לפגוש אנשים טובים באמצע הדרך", אמרה בושארי בהתרגשות. ”אנשים שנותנים לא על מנת לקבל, נותנים באהבה ומכל הלב. הכי חשוב זה שהצלחנו בעזרת האנשים היקרים האלה להקים אירוע שלא מבייש אף בת מצווה מוצלחת. אני בטוחה שהילדה המתוקה תהיה בעננים ותזכור את האירוע עוד שנים רבות".

אירוע בת המצווה צפוי להתקיים בקרוב. "זה נותן הרבה סיפוק כשאתה נותן למישהו", סיכמה בושארי. ”לדעתי, אנחנו יותר שמחים מהילדה שהצלחנו לארגן את האירוע הזה. כל מי שהתנדב לסייע עשה את זה בשמחה ובאהבה וזה רק מראה על גודל הלב ויכולת הנתינה שלהם".