קאשי מקבל עותק מהספר

דביר קאשי, תלמיד כיתה ד‘ מבית הספר אהל שלום בראש העין קיבל היום (שני) עותק מהספר ”סיפורים במרכז“ שמכיל גם את הסיפור שכתב - ”ילד הג‘ונגל".

במפגש שהתקיים בבניין העירייה, העניק מנכ"ל המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך, דן פוטרמן, עותק מהספר, אליו מצורפת ברכת נשיא המדינה, לקאשי ולראש העירייה, שלום בן משה. הספר, שראה אור בהוצאה משותפת עם ידיעות ספרים, מאגד עשרות סיפורים שנכתבו על ידי תלמידי בתי ספר בכיתות ג'-ו' מכל הארץ, ושזכו במקומות שונים בתחרות הכותבים הצעירים השנתית שהמרכז מקיים.

המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך, זוהי עמותה חינוכית הפועלת לקידום מיומנויות קריאה ושיפור הישגים בבתי ספר בכל הארץ. התוכנית החינוכית שמפעיל המרכז מקדמת מצוינות בלימודים בקרב תלמידי בתי ספר יסודיים, תוך שהיא משנה לחלוטין את שיטת ההוראה בכיתות ושמה דגש על חיזוק כישורי השפה ככלי להתקדמות בכל מקצועות הלימוד. בין היתר, עוברות הכיתות ללמידה בקבוצות מצומצמות, מתאפשר לצוות ההוראה להקדיש זמן רב יותר לכל תלמיד באופן פרטני ולתלמידים מתאפשר להתקדם בלימודים בקצב שלהם מבלי להפריע לכל הכיתה או להיגרר אחרי כולם.

"התרשמתי מאוד מדביר ואני וגאה בו“, אמר פוטרמן. ”תמיד משמח לראות שבסופו של כל תהליך ארוך ומאומץ של צוותי ההדרכה של המרכז ובתי הספר, הסיפורים באים לעולם וכולנו רואים את פירות הדמיון במלוא תפארתם. תפיסתנו מאז ומתמיד היא כי הכתיבה היא כלי שימושי וכמעט בלתי נפרד מהתפתחותם הקוגניטיבית של ילדים“.