משלוחי המנות שנאספו לפני שנתיים בעיר. באדיבות האגודה למען החייל

הנהגת הגנים היישובית יצאה בקמפיין מעשים טובים לרגל חג הפורים. במסגרת זו פועלת הנהגת הגנים בשני מישורים: הכנת משלוחי מנות לחיילים ותרומה או השאלת תחפושות לילדים מרחבי העיר שהוריהם לא יכולים לרכוש עבורם פריטים אלה.

על מנת להכין את משלוחי המנות לחיילים, בכל גן יאספו ממתקים, מוצרי טואלטיקה ופינוקים לחיילים. לאחר מכן, יאספו נציגי הנהגת הגנים את המצרכים, יכינו מהם משלוחי מנות ויעבירו לעמותות הפועלות למען חיילי צה"ל.

יו"ר ועדת חברה ותרבות בוועד הגנים, רינת סירי, אמרה כי חלק מהמצרכים יועברו לאגודה למען החייל, שתבצע ימי אריזות יחד עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים. "ישנם 97 גני ילדים בעיר והצפי הוא שיאספו המון מצרכים", אמרה סירי. "חלקם יישלחו לאגודה למען החייל בעיר, וחלקם ישלחו ליחידות חיילים ברחבי הארץ".

בנוסף, מבקשים בהנהגת הורי הגנים לעודד הורים לתרום או להשאיל תחפושות. לצורך כך הוקמה  קבוצת פייסבוק ייעודית שמטרתה לתווך בין אנשים שרוצים למסור או להשאיל לאנשים שישמחו לקבל את התחפושות. "לכל ילד מגיע להתחפש וליהנות מהחג ואנחנו כאן כדי להגשים לילדים את האפשרות ולגרום להם להרגיש כמו כולם", אמרה סירי. "בהמשך יהיו פעילויות נוספות שמחברות בין ילדי הגנים לקהילה וחלק מהרעיון הוא לחנך את הילדים לנתינה כבר מגיל צעיר".

יו"ר סניף האגודה למען החייל בעיר, שמוליק נבנהויז, אמר כי האגודה נמצאת בעיצומו של תהליך איסוף משלוחי המנות מבתי הספר והגנים בשיתוף עם הנהגות ההורים.