כפי שקורה ב-15 השנים האחרונות, גם השנה הגיעו למרכז הגריאטרי המשולב "גבעת השלושה" המכיל 400 דיירים קשישים, אנשים טובים, מבוגרים וילדים במטרה להביא את שמחת חג הפורים לקשישים השוהים במקום.

 מזה מספר שנים מגיעים למרכז הגריאטרי בני בן צבי, חיים ינקו ואלי מאירי (בוג'ו), אליהם מצטרפים בני משפחותיהם, חבריהם טובים, טייסים ואנשי צוות קרקע מחיל האוויר מטייסות "אבירי הצפון" ו"טייסת המלכים", עובדי אגף הספורט בעיריית פ"ת, מעגל נשים 6 וטנג'יט פ"ת ותלמידי בתי הספר,השנה נבחרו תלמידי ביה"ס נעמי שמר בהנהלת רויטל שהם וחט"ב אחד העם  בהנהלת שרית קיצוני לתקשר עם הקשישים הסעודיים, התשושים  ותשושי הנפש.

התלמידים והמתנדבים חיבקו וחילקו את משלוחי המנות כיד המלך לכל אחד מ-400 הקשישים, שימחו את הקשישים בשירי פורים וצירפו  אותם לריקודים,

כמידי שנה הובילו את העדלאידע הארוכה, נכנסו לכל החדרים וניצחו על התזמורת –החצוצרן מספר 1 אבי ברש, האקורדיוניסטים  דרור אלייקים האחים המוסיקאים אילן ויהודה הגר הזכורים כמלווים של ירדנה ארזי באירוויזיון.

140 משתתפי האירוע העניקו לדיירי המרכז אביזרים לפורים, כובעים, מסכות, כלי הקשה, צפצפות ועוד. הם רקדו עם הדיירים ושרו איתם משירי הפורים. כבכל שנה רונית ועדי צים תרמו ביד נדיבה  להצלחת האירוע . "קייטרינג היצירה" בבעלות עופר תרמו כמות נכבדה ביותר של אזני-המן ו"קרייזי בלון" בבעלותו של אקי ודגנית  תרמו את בלוני ההליום שליוו את המשתתפים לכל 12 המחלקות.

 הסיור הפורימי נמשך כשעתיים וחצי כשאת הקבוצה הססגונית והעליזה הובילו עובדות המרכז הגריאטרי לכל 12 המחלקות. אליהם הצטרפו נשיאת המתנדבים בפתח תקווה דפנה ברוורמן.

באחת המחלקות בירך אחד הדיירים מעומק הלב את המשתתפים ואת טייסי חיל האוויר. במחלקה אחרת הצטרפו לקול תרועת החצוצרה  והאקורדיונים 2 דיירות בשיר "האיידשע מאמא" ולא היה מי מהמשתתפים שלא הזיל דמעה לשיר המרגש הזה.

 במחלקת התשושים תלמידה מבית הספר נעמי שמר ריגשה את כולם כשהיא מחבקת קשישה, הקשישה סיפרה שהיא ניצולת שואה כל משפחתה נכחדה בשואה ואיש לא בא לבקרה. כולנו התרגשנו איתה. בתום העדליידע התכנסו כל המשתתפים באולם הכנסים לכיבוד וחלוקת תעודות ההוקרה לעושים במלאכה.

מנהלת המרכז, קלרה יופה, הודתה בהתרגשות בשם הדיירים על ההשתתפות והבאת שמחת החג למקום, על שמירת המסורת כמידי שנה " כמידי שנה גם השנה הצלחתם להעלות חיוך של שמחה על פניהם של הדיירים".

מפקדי הטייסות הודו בשם הטייסים וחיילי חיל האוויר על הזכות שנפלה בידיהם להגיע כל שנה לאירוע מרגש זה ולפגוש מתנדבים המייצגים את ארץ ישראל היפה ועל ההזדמנות שניתנה בידיהם לעשות מעשה טוב.

ראש עיריית פ"ת איציק ברוורמן, שמלווה את האירוע מעל 10 שנים, בירך את תלמידי בתי הספר נעמי שמר וחט"ב אחד העם ואת כל המתנדבים  בשם עיריית פ"ת וציין אף הוא את גודל הפעולה והדגיש שמידי שנה בשנה כמות המתנדבים הולכת וגדלה וזה מחמם את הלב. בסיום חולקו משלוחי מנות לתלמידים ולמתנדבים.

ילדי מקהלת אפרוחי ביה"ס נעמי שמר בניצוחה של המורה למוסיקה מרינה טרננקו הופיעו בפני המתנדבים בטכס הסיום. האירוע הסתיים בנגינת "אלי אלי שלא יגמר לעולם" ובשירת ההמנון הלאומי התקווה. הערך החינוכי במפגש של תלמידים, טייסים, חיילים וקשישים הצליח וריגש את כולם שלא הפסיקו לדבר על החוויה המדהימה והמרגשת שחוו.