צילום: רשת מרפאות כללית רפואה משלימה

ביום שלישי (18.4) התקיים במרפאת כללית בראש העין מפגש מיוחד בין רופאים ממרפאת כללית בראש העין לבין אנשי צוות מרפאת כללית רפואה משלימה באם המושבות - פתח תקווה.  מדובר במפגש שנועד להעלות את המודעות של רופאי מרפאת הכללית לסוגי הטיפול הניתנים במסגרת הרפואה המשלימה, כך שהם יוכלו להפנות את מטופליהם לטיפולים במסגרת הרפואה המשלימה.

הרופאים עברו הרצאה מפיה של המנהלת האדמניסטרטיבית של מרפאת כללית רפואה משלימה בפתח תקווה, אינה רצון, ועברו טיפולי הדגמה בדיקור וטווינא על ידי המדקרת קרן כהן. במהלך המפגש הוצגו סיפורי הצלחה של הרפואה המשלימה בפני הרופאים שהיו מופתעים מהמידע. הם הביעו רצון לקבל מידע נוסף וחלקם הודיעו כי יפנו מטופלים למרפאות הרפואה המשלימה בכדי להעניק להם ערך מוסף. 

המנהלת האדמניסטרטיבית של מרפאת כללית רפואה משלימה באם המושבות – פתח תקווה, אינה רצון: "אנו מקיימים הרצאות לרופאים מהרפואה הקונבנציונאלית במטרה להעלות בפניהם את המודעות ליתרונות שברפואה המשלימה. אנו מודים לכל המשתתפים שהגיעו ומקווים שההרצאה אודות הרפואה המשלימה תגרום להם להיעזר ברפואה המשלימה כטיפול משולב, יחד עם הרפואה הקונבנציונאלית".