מכבי שירותי בריאות ממשיכה להרחיב את שירותיה בראש העין ובשבוע שעבר הגיעו בכירי מכבי לפתיחת בית הרופאים החדש של פרופ' ורדה שלו ודוקטור אורית ברטור נבות במרכז הסלע בעיר.

חוגגים במרכז החדש. צילום: דוברות מכבי

שלו וברטור נבות הן רופאות משפחה וותיקות ומוערכות מאוד בקרב המטופלים של מכבי שירותי בריאות בראש העין. הן פתחו יחד את מרפאתן לפני 25 שנים וצברו קהל מטופלים שהפך ברבות השנים למשפחה. כעת, הן עוברות למרפאה חדשה שבה מלבד שירותיהן יתנו גם שירותי דיאטנית, אחות ועובדת סוציאלית.

פרופסור שלו החלה את דרכה כרופאת משפחה במכבי בראש העין וכיום היא נחשבת לאחת מהחוקרות הנחשבות והידועות בארץ ובעולם בתחום הביג דאטה. היא מנהלת את מכון המחקר והחדשנות של מכבי ובמקביל ממשיכה לשמש כרופאת משפחה.  

ד"ר ברטור נבות ידועה כרופאת משפחה יוצאת דופן בדאגה, המקצועיות והמסירות שבה היא מתייחסת למטופליה. לאורך השנים צברה דורות של מטופלים. כעת, עם מעבר לבית הרופאים החדש, יוכלו להגדיל ולהרחיב את מספר המטופלים הקבועים. בית הרופאים החדש הוא חלק מפיתוח השירותים המתמיד של מכבי בעיר ומצטרף לפתיחת בית הרופאים של דר' יעל ברטפלד ודר' דן אויירו בפסגות, מרפאת טיפת חלב ועוד.

החנוכה החגיגית התקיימה בנוכחות רן סער מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, פרופ' משה רוח יו"ר מכבי, פרופ' נחמן אש ראש חטיבת הבריאות, סיגל דדון לוי ראש מחוז השרון, ראשי אגפים, הנהלת המרחב, רופאים ועובדי המרחב.

רן סער מנכ"ל מכבי בירך את הרופאות ואמר: "חברי מכבי בראש העין זוכים לקבל את שירותיהן של רופאות משפחה מהטובות בארץ וכעת, עם הרחבת המרפאה יוכלו עוד ועוד תושבים להנות מהשירות שלהן. אני שמח לראות כיצד מכבי מתרחבת גם בראש העין ומעניקה את השירות הטוב והמותאם ביותר לחבריה".

סיגל דדון לוי ראש מחוז השרון: "מעל שליש מתושבי ראש העין הם חברי מכבי ומידי שנה אנחנו רושמים את מספר המצטרפים הגבוה ביותר בהשוואה למתחרים, ולא בכדי. פתיחת מרפאת הבית החדשה נועדה לתת מענה הוליסטי למטופלים ומותאמת לצרכים של חברי מכבי בעיר. ראש העין מאופיינת בשנים האחרונות בהתאכלסות של משפחות צעירות ובתנופת בניה מאסיבית. מכבי דואגת להתאים את סוג ופריסת השירותים וקשובה לצרכים העולים על ידי המטופלים".