עודד פז, השחקן, היוצר ומנחה ערוץ הילדים, מוציא שיר חדש "פצפצים", לאחר ההצלחה הגדולה של שיריו הקודמים – "זזי בזזי" ו-"שחרר" שהפכו ללהיטים ברשת עם מיליוני צפיות.

פז הפך בעשור האחרון לאחד מהאמנים המצליחים בישראל בקרב ילדים ובני נוער. את הפריצה הגדולה הוא חווה בסדרה "הפיג'מות" אותה יצר יחד עם חבריו אילן רוזנפלד, קובי פרג' ויואב צפיר.

הסדרה הפכה לקאלט והופקו 9 עונות שלה. כמו כן השתתף פז במספר סדרות ילדים ונוער (ביניהם "גאליס"), בפסטיגלים, מחזות זמר ועוד. ב-2011 הצטרף לצוות המנחים בערוץ הילדים והנחה את התכניות המובילות. 

בשנה האחרונה פתח ערוץ יוטיוב אליו העלה גרסת פרודיה ללהיט הוויראלי של PPAP, הסרטון צבר מיליוני צפיות וזכה להצלחה גדולה ברשת (אפילו ביפן). לאור ההצלחה, החליט ליצור שיר מקורי ראשון – "שחרר", יחד עם עומרי (קטריקס) קטר ודורון ביטון וגם הוא זכה למיליוני צפיות.

את השיר החדש "פצפצים" יצר פז יחד עם לי בירן וקטריקס, והוא מלווה בקליפ אנימציה מגניב המתכתב עם עולמו של מודד. בתפקיד אורח מופיע בו יניב פולישוק (גרי המבורגרי)

"פצפצים" היה אחד מסימני ההיכר של פז בסדרה "הפיג'מות" וכעת הוא מביא קצת נוסטלגיה וסוגר מעגל בשיר חדש. השיר מוקדש לכל הדורות שגדלו ועדיין גדלים על "הפיג'מות". את השיר הוא יבצע בהופעת בכורה בטקס "נבחרי ערוץ הילדים 2017" שישודר במהלך ספטמבר.