טורניר כדורגל מיוחד במינו יתקיים בחול המועד סוכות. ב-28/9, יום חמישי הבא, יעלו על כר הדשא במתחם האימונים של מכבי פ"ת שמונה קבוצות שכולן על טהרת אוהדיה של הקבוצה.

הטורניר נערך זו השנה השנייה ברציפות וכמו אשתקד, גם הפעם מתכננים מארגני האירוע הפנינג עשיר באטרקציות.

הקפטנים, המארגנים ועומר גולן בהגרלת הטורניר. צילום: דף הפייסבוק של אוהדי מכבי "אבשלום" פ"ת

באירוע ישתתפו רבים משחקני העבר האהודים ביותר של המועדון והרשימה ארוכה - עמיחי כרמלי, מגיבורי הזכייה ההיסטורית בגביע המדינה (1952), שישמש גם כנשיא הכבוד של קבוצת "שטמפפר 1912",  גיא יצחק, שרון ומיכה צופין, יוסי אופיר, איתן פריינטה, עופר פביאן, גדי בן דרור, טל בניה, ניסים כהן, חיים שאבו, עופר שטרית, אילן ז'אן, אסי טובי, דורון רבינזון, זאב זלצר ועוד רבים וטובים.

לאחר סיום משחקי הטורניר ייערך משחק ראווה חגיגי בין "אריות בלגרד", השחקנים הישראלים שהיו שותפים לניצחון הגדול של מכבי על פרטיזן בלגרד ב-2005, לבין נבחרת הוותיקים של המועדון. את הנבחרת הבלגרדית יאמנו אברשה מרצ'ינסקי מאמן העבר של הקבוצה והמאמן הנוכחי, אלישע לוי. את הוותיקים יאמנו בצוותא מאמני העבר זאב זלצר ומשה מאירי.

רבים מהוותיקים וגם כמה מאנשי המועדון כיום, פרסמו סרטונים בהם הם מזמינים את אוהדי הקבוצה להגיע ולהשתתף באירוע.

השנה נושא הטורניר את שמו של נחמן מנדל ז"ל, היו"ר המיתולוגי של מכבי פ"ת במשך כמה עשורים, שנפטר לפני קרוב לשנה והוא מוקדש לזכרם של חמישה אנשי מכבי פ"ת נוספים שהלכו לעולמם בשנה האחרונה: אליעזר שפיגל ז"ל, מגדולי השחקנים והמאמנים של המועדון, שזכה בגביע המדינה ב-1952, שחקן העבר והאוהד (ואחיו של גדי שישתתף בטורניר), אמנון בן דרור ז"ל, המעסה המיתולוגי דויד חביב ז"ל, היו"ר לשעבר אריה זייף ז"ל ואוהד הקבוצה, משה פריינטה ז"ל, שנפטר מדום לב במהלך משחק הקבוצה.

את הטורניר מארגנים כמה מאוהדיה הנלהבים ביותר של הקבוצה – מושיקו הרלינג, שיר הלל, אלעד בן דרור, רותם צלאל, אלמוג אופיר ועידן סטרוביציק.

פרטים נוספים ניתן למצוא בדף הפייסבוק ארגון אוהדים - מכבי "אבשלום" פתח-תקווה.

הגרלת משחקי הטורניר