גביע ליגת השכונות מגיע לרגעי ההכרעה.

בשבת הקרובה ייערכו משחקי רבע הגמר, אחרי שבשבת האחרונה נערך המחזור האחרון והדרמטי של שלב הבתים, שקבע את שמונה הקבוצות שייאבקו על הכרטיס לחצי הגמר.

נוף אברהם ואלמוג מלול, שכבשו והצטיינו בניצחון "טכנופון". צילום: אבישי גמליאל

עיקר המתח והדרמה התרכזו בבית 1, בו ערב המחזור רק שתי קבוצות הבטיחו את העפלתן לרבע הגמר – שתי המוליכות, קבוצות "אוקראינה" וה "סלע", שנפגשו למשחק שבו רק לאחרונה היה על מה לשחק.

מימין אנטון קרפניוב ויבגני קורלוק, שחקני קבוצת "אוקראינה" המושלמת

למרות זאת, "אוקראינה" הפגינה ספורטיביות ושמרה על מאזן מושלם של חמישה ניצחונות עם 0:1 קטן. "אוקראינה", שמשחקת זו העונה הראשונה בליגה, הפכה ללהיט המפתיע של הטורניר.

בעקבות ההפסד, ירדה ה"סלע" למקום הרביעי בטבלה הסופית של הבית.

אמיר לב ועמרי מנשה, מצטייני קבוצת "הבקעה", שהעפילה לרבע הגמר

למקום השני בבית זינקה עוד קבוצה מפתיעה, "טכנופון", הצעירה והמוכשרת, שבעונה שעברה זכתה בגביע לנוער ומשחקת העונה לראשונה בליגה של הבוגרים. 1:3 מרשים במחזור הנעילה על "הנשרים" הבטיחה לצעירים את העלייה לרבע הגמר. אוהד רצון, נוף אברהם והשוער אלמוג מלול (בנו של גולן מלול, שוער העבר), כבשו למנצחים. "הנשרים", שהצטרפו רק למפעל הגביע, ירדו למקום החמישי והודחו.

"הבקעה", סגנית האלופה בליגה, השתחלה לרבע הגמר במחזור הסיום, אחרי ניצחון 0:2 על "הנחל", המאכזבת, שסיימה את משחקי הגביע ללא אף ניצחון.

אוהד רצון, כובש אחד השערים בניצחון "טכנופון" המפתיעה. צילום: אבישי גמליאל

 בבית ב' נערך רק משחק אחד והעולות לרבע הגמר הוכרעו עוד במחזור הקודם, עם פרישתה של קבוצת "הוותיקים". "מ.ס. יוני" הביסה את "הפנתרים" 1:4 וזינקה למקום השני בבית, מיד אחרי האלופה, קבוצת "הגיא", שנחה מאחר ואמורה הייתה לשחק מול "הוותיקים".

 גיא דחבש הגיע עם שני ילדיו, טל-אור ועיליי לעודד את צעירי "טכנופון".

בשבת הקרובה, כאמור, ייערכו משחקי רבע הגמר ומי שמחפש מתאבן לקראת רביעיית משחקי המונדיאל המצפים לנו באותו יום, מוזמן לחווית כדורגל שצפויה להיות מותחת ומרתקת.

שמעון חדד, כוכב הפועל ראש העין לשעבר, הגיע לעודד את בנו דביר מקבוצת "הנשרים"

המשחקים נקבעו בהצלבה בין הבתים (מוליכת בית א' נגד הרביעית בבית ב', השנייה נגד השלישית ולהיפך) וייערכו בשיטת נוק-אאוט, כשהמפסידה תודח. במקרה של שיוויון בתום הזמן החוקי, תוכרע ההתמודדות בבעיטות הכרעה מהנקודה הלבנה.

סעדיה קוממי, שופט העבר של הליגה, ממשיך להגיע בכל שבת כדי לצפות במשחקים

ב-10:30 תפגוש ההפתעה הגדולה של הגביע, "אוקראינה", את "הרפאים", שינסו להפתיע ולהגיע לחצי הגמר בעונתם הראשונה.

במקביל ב"שמואל" תפגוש האלופה, קבוצת "הגיא" את "הסלע", בדרכה האפשרית לדאבל.

ב-12:00 ייפגשו "טכנופון" ו "הפנתרים" ("שמואל") וב"אשד" תפגוש "מ.ס. יוני" את "הבקעה".

מנהל קבוצת הפנתרים דוד שלמה ועוזר רכז השופטים מר אלי מדר.