ליגת הכוכבים בכדורסל של בתי הספר היסודיים בראש העין הגיעה ביום שישי האחרון לסיומה עם אירוע גמר מרשים, שנערכו באולם "גוונים" שנמצא בתלמידים, הורים ואנשי חינוך.

תעשו הרבה כבוד לנבחרת כוכבי בית ספר "פרס", שהוכתרו לאלופי הליגה.

הכוכבים של ראש העין. נבחרת "פרס"

ליגת הכוכבים היא מסגרת חינוכית של כדורסל לתלמידי כיתה ד' בכל רחבי העיר.

עשרה בתי ספר בעיר התחרו בארבעת החודשים האחרונים על המקום בחצי הגמר, כשבכל קבוצה שיחקו כעשרים כדורסלנים צעירים שנהנו מספורט תוך הקניית ערכים, כבוד וחינוך. המשחקים חולקו לחמש חמישיות בני חמש דקות ובסה"כ ארכו 25 דקות.

ההפתעה הגדולה של הטורניר. כוכבי "נאות רחל" עם אביחי חלא

בליגה, כאמור, משתתפים תלמידי כיתות ד' מהעיר, אשר נבחרו בקפידה על ידי המנהל המקצועי של עירוני ראש העין, אביחי חלא.

רגע השיא של הליגה הגיע ביום שישי האחרון, עם משחקי חצי הגמר והגמר, שנערכו באולם "גוונים" שנמלא בתלמידים, הורים ואנשי חינוך.

במשחק הראשון ניצחה נבחרתה המפתיעה של "אלומות רחל" את זאת של בית ספר "אפק" והעפילה לגמר מול נבחרת "פרס" שגברה על על "נווה דליה".

קפטן האלופה, לידור עבדי, עם אביחי חלא. כוכב אמיתי

מיד לאחר מכן החל משחק הגמר. אחרי משחק צמוד עד לרגע האחרון, הניף קפטן נבחרת "פרס", לידור עבדי את הגביע. עבדי ואלון נפוסי, המשחקים בקבוצות הקט-סל של עירוני ראש העין, היו המצטיינים בגמר.

הקהל שבא לצפות בכוכבים ומילא את אולם "גוונים"

אביחי חלא סיכם: "מרגש אותי לראות תלמידים רבים מבתי ספר שונים בעיר מגיעים לשחק יחד. גילינו המון כישרונות לענף הכדורסל ויותר מכך, הצלחנו לגבש את הילדים, ללמד אותם לשתף פעולה ולכבד את האחר. אני רוצה להודות למאמן קובי בן עטיה על כל הסיוע ,לצוות רשות הספורט בניהולו של שריה אריה, למחזיק תיק הספורט עומר רצון, לאגף החינוך ולמנהלות בתי הספר. ניפגש בעונה הבאה!".