המחזור ה-14 בליגת השכונות בכדורגל של ראש העין היה אמנם דל יותר בשערים מקודמיו וסיפק רק תשעה כיבושים, אחרי שבועיים של 20, אולם הוא סיפק כמה מהתוצאות המפתיעות ביותר של העונה.

באף אחד מארבעת המשחקים שנערכו, לא ניצחה הקבוצה המדורגת במקום הגבוה יותר.

האלופה ומוליכת הטבלה, קבוצת "הגיא", יכלה הייתה להבטיח כבר במחזור הבא את האליפות השנייה ברציפות עם ניצחון, אם הייתה מנצחת את "טכנופון".

עדי אוהב שלום מקבוצת "טכנופון" המפתיעה

אולם הקבוצה הצעירה ביותר בליגה, שרשמה עד כה שלושה ניצחונות בלבד, הציגה הופעה הירואית במיוחד וסחטה תיקו 1:1 מרשים מה"גיא", שרשמה משחק ראשון העונה ללא הכרעה ומשחק שני ללא ניצחון. מוטי ונה שפט את המשחק המפתיע.

מאיר נתן, ה"אבא" של קבוצת "הגיא". למרות ההפתעה, יוכל לחגוג אליפות במחזור הבאה

השנייה בטבלה, קבוצת "הבקעה" לא שיחקה ומי שיכלה להיצמד לצמד המוליכות היא השלישית, קבוצת "הסלע". בשבת היא פגשה את אחת הקבוצות המצליחות בתקופה האחרונה, "הפנתרים". אחרי חמישה משחקים בהם הפסידה רק ל"הגיא", רצו "הפנתרים" להמשיך את התנופה ויצאו עם ניצחון מרשים בתוצאה 0:2 שהצמיד אותם לחלק העליון של הטבלה. משה האלה שפט את המשחק בו נבחר בן דוד מ"הפנתרים" לשחקן ההוגן.

הפתעה גדולה נוספת נרשמה במפגש בין סוגרת הטבלה, קבוצת "הרפאים", שנוצחה עד השבת ב-10 מתוך 12 משחקיה, לבין "הנחל", המדורגת רביעית. למרות הציפיות לניצחון חלק של הקבוצה מצמרת הטבלה, התפתח משחק שקול ובסיום נרשם תיקו 1:1 מפתיע. ירון חממי מה"נחל" יוכל להתנחם בהיבחרו לשחקן ההוגן במשחק בו שפט משה האלה.

במשחק תחתית בין "אוקראינה" ל"מ.ס. יוני" ניצחו הראשונים, שבעונתם הראשונה בליגה ממשיכים להציג יכולת מכובדת, בתוצאה 1:2. ניצחון שני העונה ל "אוקראינה" ומשחק שלישי ברציפות ללא הפסד, כשהיא כובשת שמונה שערים. חנוך דור שפט והרחיק את ולנטין זסלבסקי מ"אוקראינה".

 שחקני קבוצת "אוקראינה" חוגגים ניצחון שני העונה. צילום: אבישי גמליאל

במוקד משחקי המחזור הקרוב, שייערך בשבת הבאה (7/4), אחרי חג הפסח, תנסה קבוצת "הפנתרים" העיקשת להפתיע את המוליכה, "הגיא" (אשד, 10:30). באותה שעה תשחק ב"שמואל" המדורגת שנייה, "הבקעה", מול האחרונה, קבוצת "הרפאים", שתנסה להפתיע קבוצת צמרת נוספת. ניצחון של "הגיא" לצד תיקו או הפסד של "הבקעה" והאלופה תחגוג תואר שני ברציפות. אם "הבקעה" תפסיד, "הגיא" תוכל לחגוג גם עם תיקו.

 ב-12:00 (שמואל), "אוקראינה" תפגוש את "הסלע", בתקווה להמשיך את רצף המשחקים ללא הפסד ובאשד ייפגשו שתי קבוצות שצמודות זו לזו בטבלה, "מ.ס. יוני" ו "טכנופון" למשחק שהמנצחת בו תתבסס במקום השביעי ואולי אף השישי.