בשישי הקרוב, 27.10.17, יתקיים, זו השנה הרביעית, הטורניר השנתי של מאמאנט, "גם אני מודעת", להעלאת המודעות לבדיקה לגילוי מוקדם של סרטן השד. בין הנבחרות שתשתתפנה בטורניר, תהיה כמדי שנה גם נבחרת מראש העין.

צפו בסרטון סיכום האירוע בשנה שעברה:

את האירוע תנחה הספורטאית האולימפית יעל ארד, וגם השנהיכבדו את האירועים אמנים, אנשי תקשורת ופוליטיקאים ובהם: עינת שרוף שתפתח את הטורניר, ח"כ מירב מיכאלי, חן אמסלם, שרון איילון, רומי נוימרק, ורד ספיבק ושורדים נוספים מהעונה האחרונה, סי היימן, יונה אליאן, ששי קשת, גילי שם טוב ועוד.
רבים מהם אף פרסמו בימים האחרונים סרטונים התומכים באירוע.
בנות מאמאנט ראש העין מפגינות מודעות באירוע אשתקד. צילום: יוסי לזרוף

בשנים האחרונות הפך הטורניר, שיתקיים בין השעות 09:00-13:00 באצטדיון האתלטיקה בראשל"צ, לתזכורת חשובה לאמהות ולנשים בכלל לקיום הבדיקה, ובזכותו, ניצלו חייהן של רבות, כשמייסדות האירוע מצליחות להעביר את המסר משנה התפיסה - שהאחריות הבריאותית של אמהות בארץ ובעולם, היא אחריות חברתית.

ליגת מאמאנט הפועלת במסגרת החברה העירונית "מקום בלב" לתרבות פנאי וספורט תפתח בקרוב את עונתה השביעית עם שתיים עשרה קבוצות ולמעל מאה עשרים שחקניות ועוד היד נטויה.

בנות מאמאנט ראש העין בפעולה. בקרוב הן חוזרות. צילום: אפרת סלינס

במוצ"ש, 18/11, בשעה 18:30 ייערך במתנ"ס "מקום בלב" לב אפק אירוע פתיחת העונה של ליגת מאמאנט ראש העין, כשבמהלך הערב ייערכו משחקי ידידות. שבוע לאחר מכן (25/11) ייפתח שלב המוקדמות של הליגה.