טורניר שכולם ניצחו בו נערך ערב חג הסוכות במגרש האימונים של מכבי פ"ת. שש קבוצות שכולן על טהרת אוהדי הקבוצה ערכו טורניר כדורגל.

ותיק השחקנים וותיק האוהדים בועטים את בעיטת הפתיחה. צילום: מיקי מנג'טה

הקבוצות חולקו לשני בתים, אולם בסופו של דבר את משחק הגמר שאמור היה להיערך בין אלופות הבתים, קבוצות יוספן ופרטוש, החליף אירוע מיוחד עוד יותר – משחק בין נבחרת מעורבת של שתי האלופות מול נבחרת ותיקי מכבי פ"ת, שהתייצבו בהרכב עמוס כוכבי עבר, מה שהפך את הבוקר למיוחד עוד יותר.

את הטורניר ארגנו אוהדי הקבוצה, טל אלוני ומושיקו הרלינג.

קבוצת פרטוש, אלופת בית 1, עם עומר גולן ומארגני הטורניר. צילום: מיקי מנג'טה

ואלה שמות שחקני נבחרת הוותיקים: שאפיק אל הוזייל, שהיה לבדואי הראשון בליגה הבכירה בכדורגל, שנאלץ לפרוש עקב תאונת דרכים קשה, זאב זלצר, גיא יצחק, יצחק זלצר, עומר גולן, אליעזר שפיגל, אייל בגלייבטר, מוראד מגמאדוב, דורון רבינזון, עופר פביאן, טל בניה, גדי בן דרור, סלים טועמה, מנשה נוריאל, חיים שאבו, איסמעיל עמר, ניסים ברדה, עמיחי כרמלי ושרון צופין.

נבחרת הוותיקים בתמונה עם ניחוח של פעם. צילום: מיקי מנג'טה

את בעיטת הפתיחה בעטו שניים - ותיק השחקנים עמיחי כרמלי, שזכה עם הקבוצה בגביע היחיד שלה ב-1952 ופנחס קליין, האוהד הכי ותיק.

צפו בטקס הצגת השחקנים הוותיקים. צילום: אלי גבאי.

הוותיקים לא נתנו לגיל להפריע להם ובתצוגת כדורגל שהזכירה ימים יפים הביסו את נבחרת האוהדים בתוצאה 0:6. עומר גולן כבש שלושער, אסמעיל עאמר הוסיף צמד ושרון צופין השלים.

אלופת בית 2, קבוצת יוספן, עם עומר גולן ומארגני הטורניר. צילום: מיקי מנג'טה

שי שבי מקבוצת יוספן הוכרז כמלך שערי הטורניר עם שבעה כיבושים.

מקווים שטורניר האוהדים ושחקני העבר יפתח מסורת מרגשת ומלכדת", סיכמו מארגני הטורניר בדף הפייסבוק של ארגון האוהדים, "היה כיף לראות את ההיענות של כל מי שהגיע והשתתף ושל למי שהגיע לצפות ולעודד, תודה לכולם על הרוח הספורטיבית! היה כיף לראות את כולם, להכיר, להתחבר ולהוכיח מה כוחה של הקהילתיות והכדורגל, איזה עבר מפואר יש למועדון הזה, איזה אוהדים נפלאים יש לנו וכמה מרגש החיבור הזה!".

לא ברור מי התרגש יותר. אוהדי הקבוצה מול אלילי ילדותם. צילום: מיקי מנג'טה

בעקבות הצלחת הטורניר, צפוי להתקיים אירוע דומה במהלך חג הפסח.