אחרי מספר ימים של חוסר וודאות, בהם שקלה הנהלת קבוצת "שוורץ הום" ראש העין האם להופיע למשחק מול כרמיאל ברבע גמר ליגת כדורגל החופים, התקבלה החלטה לפיה המשחק יתקיים כסדרו.

כזכור, הקבוצה נקלעה לבעיה כלכלית לאחר שלא קיבלה את התקציב שהובטח לה מהעירייה. "אנחנו לא רוצים לאכזב את הקהל שלנו, לפגוע בספונסרים הקיימים וכמובן שבשחקנים והצוות המקצועי, אשר עבדו כל כך קשה כדי להגיע למעמד הזה", הסביר היו"ר ערן אביב את ההחלטה והוסיף כי בקבוצה עדיין מחפשים פיתרון.

הקבוצה הכי שמחה בליגה. בראש העין רוצים להמשיך לרקוד. צילום: מני בן ארי

בשורה התחתונה, מחר (שישי, 14:40) ישימו בקבוצה את הבעיות מאחור ויתרכזו בניסיון להעפיל לפיינל פור בפעם העשירית ב-11 שנות קיום הליגה (יותר מכל קבוצה אחרת).

ראש העין סיימה בראשות הבית ותפגוש את כרמיאל, שסיימה רביעית בבית המקביל, אבל המאמן ישראל צרפתי משוכנע כי אין סיכוי שקבוצתו תגיע שאננה.

""ברבע הגמר אין משמעות למה שעשית עד כה", אמר צרפתי, "צריך לבוא ליום הזה עם כל הניסיון והשקט. זו הקבוצה הכי שמחה שאימנתי, עםחבר'ה מאוד מחויבים ואנחנו רוצים לשחק כדורגל התקפי, אבל במשחק הזה ההגנה תדבר.

לכרמיאל יש יכולות התקפיות מדהימות, עם שחקנים כמו ויטאלי גנון שהיה הקפטן שלנו עד לא מזמן ושרון גורמזנו. זו הפעם הראשונה שנתמודד עם התקפה ביכולות גבוהות כל כך. בכל זאת אני משוכנע שיפלו הרבה שערים ואני מאמין שננצח".

הלחץ כולו עליכם.

"נגד חדרה היינו בפיגור כפול וידענו להתמודד איתו. לא סתם לקחתי שחקנים שלקחו אליפויות והיו במעמדים האלה. הם צריכים להביא את הניסיון לשחקנים שלא היו. ראש העין חייבת להישאר צנועה, עם האף למטה והראש למעלה ולכבד את היריב. בעונה שעברה סימנתי את האליפות מהרגע הראשון. העונה אני מסתכל צעד צעד".

הקהל של ראש העין חוגג. לא רוצים לאכזב אותו. צילום: STRAVO

הנשק (הכבר לא כל כך) סודי של ראש העין הוא הקהל שלא מפסיק להפתיע. "הקבוצה הזאת היא משפחה והם חלק מאיתנו", התפייט צרפתי, "כשבאים בסיום המשחק ורואים את השמחה על פנים שלהם, אין דבר טוב מזה. בשביל הילדים אנחנו חייבים לקחת את האליפות".