במועדון הכדורסל עירוני ראש העין מסכמים בסיפוק עוד עונה מוצלחת. לאחרונה ערכה הקבוצה את מסיבת הסיום לעונה. אולם גוונים היה מלא עד אפס מקום, כ-550 שחקנים, שחקניות ובני משפחותיהם הגיעו לטקס מיוחד ומרגש. המנהל המקצועי אביחי חלא פתח את הטקס וסיפר על הדרך המקצועית והחברתית, על ההישגים השנתיים, על פרויקטים חדשים וכמובן על הצמיחה הגדולה של ענף הכדורסל בעיר.

טקס מרגש מול אולם מלא. צילום: באדיבות המועדון

דור העתיד של ראש העין, תלמידי כיתות א- ד, בנים ובנות קיימו מופע ראווה על הפרקט והפגינו יכולות נהדרות בשליטה בכדור. לאחר מכן הוזמנו שחקנים צעירים בעלי צרכים מיוחדים אשר מתאמנים במסגרת בית הספר לכדורסל, כדי לקבל מדליות והוקרה על המאמץ וההתמדה.

"מעבר להשקעה במערכי האימון, בשיפור היכולות של השחקנים שלנו ובהישגים הקבוצתיים, אנו דואגים לשמור על ערכים, כבוד, הגינות וחברות. בלי המרכיבים הללו, כנראה שלא תצליח אצלנו כשחקן" הדגיש חלא.

ילדי בית הספר לכדורסל במופע ראווה. צילום: באדיבות המועדון

לאחר שהקהל צפה במצגת יפה ומרגשת המתארת את פעילות הכדורסל היום יומית חולקו גביעים לשחקנים מצטיינים ומדליות לשחקני בית הספר לכדורסל, על ידי מחזיק תיק הספורט בעירייה, עומר רצון, אשר ברך את השחקנים ואיחל להם הצלחה בהמשך הדרך.

אביחי חלא עם עידן כהן, שחקן מצטיין מקט-סל א. צילום: באדיבות המועדון

בין ההצלחות של קבוצות המועדון העונה ניתן למנות את זכייתה באליפות של קבוצת קט-סל ב' אותה מאמנת רוויטל ערמון. את קבוצת הילדים, ששיחקה בליגה הקשה בארץ, מחוז ת"א וסיימה במקום הרביעי המכובד, את נבחרת חטיבת הביניים "היובל", המורכבת משחקני המחלקה וסיימה במקום השני בטורניר הארצי.

קבוצת ילדים לאומית. לא נרתעו מהמחוז הקשה. צילום: באדיבות המועדון

נערים ב', גם היא של רוויטל ערמון, זכתה בטורניר בינלאומי בברצלונה וקבוצת הבוגרים שהעפילה למשחקי הפלייאוף העליון בליגה ב'. גם הנשים קצרו כמה הישגים מרשימים, כמו זכייתה של קבוצת הקט-סל בנות במקום השני באולימפיאדת הילדים שנערכה בוינגייט (בפורמט "סטריט-בול, 3*3) והמקום הרביעי בו זכתה קבוצת הבוגרות של המועדון.

קבוצת הנערים בטורניר בברצלונה. צילום: באדיבות המועדון

ומה בעונה הבאה? ראש העין ממשיכה להתקדם. "בעונה הקרובה נרשום 21 קבוצות ליגה באיגוד הכדורסל", ציין חלא בגאווה, "לא רחוק ממכבי תל אביב שרשמה 28 קבוצות ליגה. וזאת כולל קבוצת ילדים וקבוצת נערים אשר ישחקו ברמה הכי גבוהה בארץ, ליגה הלאומית של מחוז ת"א. גם קבוצת נערים א' שלנו מועמדת לעלייה לארצית ולצידן 7 קבוצות קט סל בנים ובנות".

קבוצת הבוגרים שהעפילה לפלייאוף העליון. צילום: באדיבות המועדון

"רק לפני שנתיים וחצי התחלנו דרך חדשה עם 12 קבוצות ליגה בלבד, כיום אנו מביטים בגאווה באגודות מפוארות, בערים גדולות מאתנו ורואים שאנחנו לא נופלים מהן", סיכם המנהל המקצועי, "זה מרגש אותי ומחזק את הדרך הנכונה והמקצועית שלנו. מגיעה המון תודה לצוות המאמנים הנפלא שעובד קשה מאוד, מעבר לשעות השגרתיות. כמו כן תודה רבה למחלקת הספורט בניהולו של שריה אריה על המעטפת והעזרה ולמחזיק תיק הספורט עומר רצון על התמיכה והסיוע לענף הכדורסל".

ואם חשבתם שהפעילות מסתיימת עם סיום שנת הלימודים, מסתבר שטעיתם. במועדון הכדורסל של ראש העין לא נחים לרגע - בימים אלו מתאמנים כ-170 שחקנים ושחקניות במחנות הכדורסל של עירוני ראש העין.

 עובדים קשה גם כשחם. מחנות הקיץ של ראש העין. צילום: באדיבות המועדון