"שוורץ הום" ראש העין פתחה את עונת כדורגל החופים בצליעה, עם הפסד במחזור הפתיחה לפ"ת וניצחון בפנדלים על ת"א. כבר אחרי המשחק הראשון, הבטיחו בקבוצה כי הסגל שבנו העונה מספיק חזק בכדי ללכת עד הסוף וכי מדובר בקשיי התאקלמות וחיבור.

ראש העין חוגגת עוד שער. צילום: מני בן ארי

ואכן, התברר כי לא הייתה סיבה להיכנס ללחץ. בשבועיים האחרונים ראש העין מנצחת ומרשימה וביום שישי האחרון רשמה ניצחון מרשים במיוחד, 1:6 על בני יהודה. אלעד כהן הבקיע פעמיים ואדריאן פרוטוס הוסיף את השלישי והשליש הראשון הסתיים ב-0:3 מוחץ. בנג'מין, הכוכב הברזילאי כבש עם פתיחת השליש השני ומיד אח"כ ראש העין יצאה למנוחה בת 11 דקות, שאפשרה לבני יהודה לצמק ל-1:4, אולם רגע לפני סיום השליש כבש בנג'מין את השני שלו ובדקה ה-29 הוסיף קובי בדש שער משלו וקבע את תוצאת המשחק, 1:6 מהדהד.

דייגיניו חוגג עם אוהדיו. צילום: מני בן ארי

צפו בקליפ סיכום המשחק באדיבות הקבוצה:

מי שלא נחים לרגע והיו שם גם בפתיחה המאכזבת של העונה, הם האוהדים הנאמנים של הקבוצה, ה"אולטרס" של ראש העין, שכבר כמה שנים מוסיפים המון צבע לליגה ולקבוצה. העונה, כך נראה, הם העלו הילוך והפכו כנראה לקהל הכי משמעותי ביציעי הארנה בפולג.

אולטרס ראש העין. הקהל הכי צבעוני בליגה. צילום: מני בן ארי

שני הסרטונים שהכינה הקבוצה יכולים לספק זווית מיוחדת ושונה על החיבור הנפלא שנוצר בין הקבוצה לקהל שלה ועל הכוח שנותנים האוהדים לשחקנים שהם כל כך אוהבים. הראשון צולם מיד בסיום המשחק:

 

והשני בחגיגות המשותפות לאוהדים והשחקנים ליד חדרי ההלבשה:

הסרטונים צולמו במצלמת "גו פרו" של חברת Hikvision.

רגע לפני מחזור הנעילה של הבית המוקדם, שייערך ביום שישי, מדורגת ראש העין במקום השני עם 8 נקודות, נקודה פחות מתל-אביב הראשונה. התסריטים למחזור הסיום רבים -  תיאורטית בלבד, ראש העין עוד עלולה לנשור למקום החמישי ולאבד את הכרטיס לרבע הגמר, אבל כדי שזה יקרה, צריכות פ"ת (מול חולון) ובני יהודה (מול ת"א) ושראש העין תפסיד לחדרה (המשחק ייפתח בשעה 16:30). לעומת זאת, ניצחון של ראש העין, אפילו בפנדלים, מול חדרה למול הפסד של ת"א ישלח את ראש העין למקום הראשון, בעוד הפסד לחדרה והפסד של פ"ת או בני יהודה יקבע כי ראש העין תסיים שלישית. כשבשני המקומות הראשונים בבית המקביל ממתינות נתניה וכפר קאסם, ברור כמה חשיבות יש לדירוג בשני המקומות הראשונים.

יחגגו גם ביום שישי? אוהדי ראש העין בעוד מפגן עידוד. צילום: מני בן ארי