לפני שעה קלה פרסמה מנהלת הליגות בכדורגל את לוח המשחקים המלא לעונת 17/18', בליגת העל ובלאומית.

מכבי פ"ת תפתח את העונה במשחק חוץ מול מ.ס. אשדוד (19/8) ובמחזור השני תארח את הפועל חיפה. במחזור העשירי תגיע מכבי פ"ת ל"טרנר" ותנסה לנצח את האלופה מב"ש אחרי שנים ארוכות ותפגוש לראשונה את שחקנה לשעבר, דור אלו. את הסיבוב הראשון תנעל הקבוצה בבית מול מכבי ת"א.

קובי רפואה. פותח בבית מול אשדוד. צילום: יובל חן

הפועל פ"ת תפתח את העונה במשחק ביתי מול הפועל קטמון, בשחזור מחזור הפתיחה בעונת 13/14', בסיומה העפילו הכחולים לליגת העל, כשאז אירחה קטמון) ובמחזור השני תצא למשחק חוץ מול היורדת הטרייה מליגת העל, הפועל כפ"ס. כמו מכבי, גם הפועל תפגוש את היריבה הגדולה מת"א במחזור האחרון של הסיבוב ושל הליגה הרגילה, כשהפועל ת"א "תארח" אותה במחזור ה-15 ותתארח במחזור ה-30.

משחקי גביע הטוטו בליגת העל ייפתח ב-29/7 ומכבי פ"ת תפתח אותם במשחק חוץ מול הפועל רעננה. שבוע לאחר מכן תארח את מכבי נתניה וחגי גולדנברג. גם מכבי ת"א ובני יהודה משחקות באותו בית.

אורן קריספין. כבר לא מאמן הפועל פ"ת. צילום: אבי דולמן החוג הכחול

הפועל פ"ת תשחק במגרשה הביתי של שלושת משחקי גביע הטוטו – היא תפתח בשני משחקי בית, מול בני לוד (4/8) והפועל ר"ג ותסיים במשחק חוץ מול הפועל ת"א, שמארחת אף היא באיצטדיון בפ"ת.

לוח המשחקים המלא של הקבוצות המקומיות לפניכם:

מכבי פ"ת

מחזור 1 (גומלין במחזור 14) – מ.ס. אשדוד בחוץ

מחזור 2 (מחזור 15) – הפועל חיפה בבית

מחזור 3 (מחזור 16) – בית"ר ירושלים בבית

מחזור 4 (מחזור 17) – קרית שמונה בחוץ

מחזור 5 (מחזור 18) – בני סכנין בבית

מחזור 6 (מחזור 19) – נתניה בחוץ

מחזור 7 (מחזור 20) -  מכבי חיפה בבית

מחזור 8 (מחזור 21) - אשקלון בחוץ

מחזור 9 (מחזור 22) – בני יהודה בבית

מחזור 10 (מחזור 23) – הפועל ב"ש בחוץ

מחזור 11 (מחזור 24) – עכו בבית

מחזור 12 (מחזור 25) – רעננה בחוץ

מחזור 13 (מחזור 26) – מכבי ת"א בבית.

הפועל פ"ת

מחזור 1 (גומלין במחזור 16) – הפועל קטמון בבית

מחזור 2 (גומלין במחזור 17) – הפועל כפ"ס בחוץ.

מחזור 3 (מחזור 18) – הפועל מרמורק בבית.

מחזור 4 (מחזור 19) – רמה"ש בחוץ

מחזור 5 (מחזור 20) – נצרת עילית בבית.

מחזור 6 (מחזור 21) – הפועל ר"ג בחוץ

מחזור 7 (מחזור 22) – הפועל חדרה בבית.

מחזור 8 (מחזור 23) – הפועל ראשל"צ בבית.

מחזור 9 (מחזור 24) – בני לוד בחוץ.

מחזור 10 (מחזור 25) – בית"ר ת"א/רמלה בבית.

מחזור 11 (מחזור 26) – מכבי הרצליה בחוץ.

מחזור 12 (מחזור 27) – הפועל עפולה בבית.

מחזור 13 (מחזור 28) – אחי נצרת בחוץ.

מחזור 14 (מחזור 29) – עירוני נשר בבית.

מחזור 15 (מחזור 30) – הפועל ת"א בחוץ.