בשבת הקרובה יינעלו משחקי השלב הראשון של גביע ליגת השכונות של ראש העין ובעקבות תוצאות המחזור החולף, הכל עדיין פתוח וצפוי לנו מחזור מותח ומרתק.

ראש העיר, שלום בן משה, בשיחה עם שחקני ליגת הנוער. צילום: באדיבות הנהלת הליגה

בבית 1 ניצחה הנחל את מ.ס. יוני 1:3 ועלתה למקום הראשון בבית על חשבון הפנתרים שסיימו בתיקו 1:1 עם קבוצת הרפאים, שנועלת את הבית וזכתה בנקודות ראשונות. בעקבות ניצחונה, הבטיחה הנחל (10 נקודות)  את הכרטיס לחצי הגמר ואם תנצח בשבת (10:30, מגרש שמואל) את הרפאים, תזכה בראשות הבית. תיקו יספיק לה, אם הפנתרים (9 נק') לא ינצחו את מ.ס. יוני (7 נקודות), בקרב ישיר על הכרטיס השני לחצי הגמר. במשחק, שייפתח אף הוא ב-10:30 (מגרש אשד), חייבת מ.ס. יוני לנצח בכדי לתפוס את הרכבת לחצי הגמר.

שחר שוקר, מצטיין מקבוצת הרפאים. צילום: באדיבות הנהלת הליגה

גם בבית 2 צפוי לנו קרב ישיר על הכרטיס לחצי הגמר, בין האלופה, קבוצת הגיא, שהביסה בשבת 1:4 את נועלת הטבלה, הסלע, לבין הבקעה שסיימה בתיקו 1:1 מול ראש 1, מוליכת הבית, שהבטיחה את העפלתה לחצי הגמר ותזכה בבכורה אם תזכה בנקודה במשחק האחרון מול הסלע (12:00, שמואל). באותה שעה, במגרש אשד, יתמודדו, כאמור הגיא (8 נקודות), שנקודה מול הבקעה (7 נקודות) תספיק לה להעפיל לחצי הגמר. אבשלום דוד מקבוצת הגיא הוכתר כשחקן ההוגן של המחזור.

רועי יצהרי, מצטיין מחזור הנוער מקבוצת טכנופון. צילום: באדיבות הנהלת הליגה

במקביל, ייערך בשישי המחזור השלישי בטורניר הנוער שנפתח העונה לראשונה. במחזור שעבר שמרה קבוצת XL, מוליכת הטבלה, על מאזן מושלם אחרי ניצחון 1:5 על הנערות של אור. גם השנייה בטבלה, טכנופון, ניצחה בשני משחקיה, הפעם 0:5 גדול על הפועל ריאה שחורה. ביום שישי (17:00, שמואל) ייפגשו שתי המוליכות לקרב על אליפות הסיבוב הראשון, בעוד ריאה שחורה והנערות של אור ינסו להשיג ניצחון ראשון ולשמור על סיכוי להעפיל לחצי הגמר.

שחקני ליגת הנוער עולים לכר הדשא. צילום: באדיבות הנהלת הליגה

מזג האוויר צפוי להיות נוח, אבל אין ספק שעל הדשא יהיה לוהט בראש העין בסוף השבוע!

שחקני ליגת הנוער. צילום: באדיבות הנהלת הליגה