רועי אלרום. צילום: דוברות הפועל פתח תקוה

דרך חדשה: עמותת אוהדי הפועל פתח-תקוה "הכחולה", שזה לאחרונה עשתה היסטוריה וקיבלה באופן סופי ורשמי את הבעלות על המועדון, הודיעה על מינוי של רועי אלרום לתפקיד מנכ"ל המועדון. הפועל פתח-תקוה נמצאת בתקופה מצוינת ולמרות שהתחילה את העונה עם מינוס 11 נקודות נוכח הפירוק שעברה, השכילה לטפס בטבלה והשיבה את האמון לאוהדיה, שחוזרים באלפיהם ליציעים. בד בבד ממשיכים במועדון לתכנן קדימה כאשר בתקופה הקרובה צפויים גם להתמנות נציגי דירקטוריון למועדון.

המנכ"ל החדש, רועי אלרום, הוביל את "תכנית 100 הימים", שהניחה יסודות ראשונים לעבודה בזמן שהעמותה קיבלה לידיה את האחריות על המועדון. רועי אלרום, בוגר קורס מנכ"ל בכיר בספורט ובעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטים בתחום הספורט, היה חבר פעיל בעמותת האוהדים החל מהקמתה ואחד ממוביליה.

המנכ"ל החדש מסר בתגובה: "אני גאה ונרגש לקבל את האתגר, הכבוד והאחריות כמנכ"ל הפועל פתח-תקוה. יש עבודה רבה לפנינו ותהליך ארוך ומאתגר לעבור כדי להחזיר את המועדון המפואר הזה לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. החזון שלנו הוא שהפועל פתח-תקוה תהיה למועדון פורץ דרך וכזה שיוביל את תרבות הספורט בכלל והכדורגל בפרט. בראש ובראשונה המועדון יתנהל עם אחריות תקציבית אחרי כל הטלטלות הפיננסיות שהמועדון עבר בשנים האחרונות. לנגד עינינו עומד תמיד החיבור לקהילה בעיר, תוך התנהלות של שקיפות, פתיחות והגשמה משותפת".