האלופות שעשו היסטוריה. קבוצת נווה דליה ב'. צילום: נעמי גרבר מאיר

היסטוריה בליגת מאמאנט ראש העין - נווה דליה ב' (להלן: נד"ב) זכתה במוצ"ש האחרון באליפות הליגה בפעם הראשונה בתולדותיה. בגמר ניצחו האלופות הטריות את לא אחרות מאשר חברותיהן לבית הספר - קבוצת נווה דליה א' (נד"א).

הגמר בליגת "מאמאנט" מחולק לשני משחקים. בראשון ניצחה נד"ב 1:2. בגומלין ניצחו נד"א באותה תוצאה בדיוק והמשמעות - הולכים למערכת זהב שתכריע את הגמר ואת העונה כולה.

נד"א כבר זכו בשנים האחרונות בתארים, אבל לא התכוונו לוותר על תואר נוסף. אולם נד"ב הגיעו למשחק הזה בידיעה ברורה שהן לא חוזרות הביתה בלי צלחת אליפות. בתום מערכה מרתקת הן ניצחו 8:15 וניתנה האות לחגיגה הגדולה. בהתאם למסורת הליגה, לחגיגה היו שותפות שחקניות משתי הקבוצות וכמובן שגם משאר קבוצות הליגה.

כמה ימים אחרי הזכייה, אחרי שהורידו דופק, התפנו האלופות הטריות לסכם את העונה בקטע נרגש ומרגש פרי עיטן:

"לפעמים חלומות מתגשמים", הכריזו, "בתום עונה מדהימה, בה זכינו למאמנת מהשורה הראשונה, זה הזמן לעצור לקטנה ולסכם את זאת התקופה.

אם הייתם שואלים בתחילת העונה לאיזה מקום נגיע השנה, לא היינו אפילו חולמים להיות אלופות. אשתקד חווינו עונה מבולבלת כמעט ללא מאמן, ולמזלנו השנה, קיבלנו במתנה את המאמנת כרמית רוח. מהרגע הראשון כרמית האמינה בנו, תיקנה, שיפצה, ליטש,ה דחפה וגיבשה אותנו כקבוצה. ממשחק למשחק חלום הגמר הלך וקרם עור וגידים.

היו קרובות מאוד, אבל הסתפקו במקום השני. נווה דליה א'. צילום: נעמי מאיר גרבר

עבדנו קשה מאד והתגייסנו כולנו באימונים ובמשחקי אימון לאורך כל השנה ובמיוחד עכשיו לקראת משחקי גמר העונה. כרמית שמה דגש גדול מאד על משחק קבוצתי, ושיפרה יכולות אישיות, החדירה בנו אמונה ומוטיבציה. התקדמנו צעד צעד ממשחק למשחק, והגענו לגמר. 
לגמר הגענו כאנדרדוג, אבל מבחינתנו עצם העליה לגמר כבר הייתה הישג מדהים! השבוע שחלף היה מרגש במיוחד. מסרונים בלי סוף שהראו שלכולן יש חלום- לזכות באליפות.

המשחק הראשון הסתיים בניצחון, מה שהגביר לנו את התאבון. הגענו לגמר בהתרגשות עצומה ועם הרבה רוח לחימה (ספורטיבית כמובן) מול קבוצה שאנו אוהבות אך באהבה רוצות לקחת את האליפות.

בתמיכה ועידוד של כל המשפחות ומשחק כייפי עם המון תהפוכות עשינו היסטוריה. ניצחנו! זכינו באליפות! אושר גדול!

קמנו למחרת (אחרי שלוש שעות שינה) ובדקנו אחת עם השנייה שזה לא חלום. יש לנו קבוצה מדהימה, מפרגנת, אוהבת ומשתפת. קבלו טיפ קטן להצלחה : כף גדושה של שיתוף פעולה כוס אנרגיה מחשמלת זרעים של אמונה חופן ביטחון ומאמנת שמנצחת על הכול.
ביחד הגשמנו חלום. גאות בעצמנו! ועכשיו - קדימה לחלום הבא...".

החלום הבא נמצא כבר מעבר לפינה. בשבת הקרובה יחלו משחקי הגביע והגמר, יחד עם אירוע הסיום של העונה יתקיים ב-29/6. יהיה מרתק, מעניין, ספורטיבי, קהילתי, מצחיק וכיפי.