תמיד אהבתם חיות ואתם חולמים על קליניקה וטרינרית פרטית משלכם? אם כך, אתם חייבים ללמוד את התחום הזה ועבור רבים לימודים בפקולטה היחידה לווטרינריה בישראל הם לא באמת אופציה. תנאי הקבלה לשם מאוד קשים ולכן ברור מדוע רבים מוותרים על החלום הזה. עם זאת, כדאי לדעת שאתם יכולים ללמוד וטרינריה גם בחו"ל, אז למה שלא תבדקו זאת לעומק? לשם כך קמה המכינה ללימודי רפואה בחו"ל שמסייעת לסטודנטים להתקבל ללימודי רפואה בבתי ספר מובילים בעולם, כולל רפואת שיניים ווטרינריה.

השתלבות במקומות עבודה שונים

לפי בלוג הבריאות TLVBlog, החשש הגדול ביותר של מי שנוסע ללמוד בחו"ל הוא להגיע לארץ ואח"כ לא להצליח למצוא כאן עבודה. זה עלול לקרות בגלל סיבות שונות, כמו לדוגמה: תעודת סיום לימודים שלא באמת מכירים בה בישראל. יתרה מכך, אם אתם לומדים בחו"ל אתם לא מנצלים את זמן הלימודים להכיר קולגות או אנשים שיוכלו לספק לכם עבודה בעתיד. כל אלה נשמעים לכם מוכרים וגם אתם חוששים ממצבים כאלה? אם כך, אנחנו כאן כדי להוכיח לכם שזה לא מדויק. אחרי לימודי וטרינריה בחו"ל תוכלו להשתלב בקלות רבה בעבודה גם בארץ וגם במדינות שונות בעולם כך שלמעשה בפועל אתם רק מגדילים את האפשרויות שעומדות בפניכם.

האם תצליחו להתקבל לאוניברסיטה שבה בחרתם?

לא אחת קורה שאנשים בטוחים שלהתקבל ללימודי וטרינריה בחו"ל זה הרבה יותר פשוט לעומת הקבלה ללימודים בישראל עד שהם בכלל לא מתכוננים לבחינות. חשוב לדעת שאפילו אם אתם עושים את הבחינה באנגלית ולא צריכים ללמוד איטלקית, הרי שכדאי יהיה להתכונן כמה שרק אפשר למבחן. הכנה למבחני הקבלה שלכם בחו"ל זה פרק שלהם שלא כדאי לוותר עליו ובטח לא בימינו, כאשר יש כל כך הרבה סוגים של מכינות לעניין הזה. אומנם זה נכון שמכינה תמיד עולה כסף אך החדשות הטובות הן שבמסגרת הזאת תוכלו לא רק להתכונן למבחן אלא גם להכיר סטודנטים שילווה אתכם לאורך כל הדרך. ללמוד רפואה או וטרינריה בחו"ל זו חוויה שתלווה אתכם ותעשי אתכם מאוד כך שחבל יהיה לוותר על זה.