(צילום וידאו: דוברות בית החולים בילינסון)

שרה וטורי (54), עובדת מפעל אלון באזור התעשייה ברקן, היתה אתמול (ראשון) במשרד שלה בעת הפיגוע. היא שמעה את הרעש וההמולה, יצאה – ונפגעה מירי שביצע לעברה המחבל.

לאחר האירוע מצבה הוגדר על ידי כוחות ההצלה כקשה, אבל במהלך היום ייצבו את מצבה בבית החולים בילינסון בפתח תקוה והיום היא כבר תשתחרר הביתה.

(צילום וידאו: דוברות בית החולים בילינסון)

שרה הכירה היטב את שני ההרוגים בפיגוע: קים יחזקאל ז"ל וזיו חג'בי ז"ל, שעבדו יחד עמה. היום היא דיברה לראשונה בתקשורת ואמרה בין השאר:

"איך שיצאתי מהמבואה הוא עמד מולי וירה בי. איך שהוא ירה בי ברחתי חזרה למשרד שלי, נכנסתי מתחת לשולחן. שמתי יד על הפצע, הבנתי שאני מדממת. כל מה שהיה לי בראש זה לנשום, לנשום. יהיה בסדר, לנשום. ואז שמעתי עוד 4-5 יריות חזקות, ירדתי מתחת לשולחן ואז הוא חזר אלי למשרד ראיתי את הרגליים שלו".

"תיארתי לעצמי שאם הוא מוצא אותו אני לא אהיה. אבל לשמחתי הוא אפילו לא הסתכל מתחת לשולחן. ראיתי רק את הנעליים שלו ואז התחלתי לנשום".

"אני עובדת במפעל רק 5 חודשים. קים אמא צעירה שכל בוקר היתה מגיעה למשרד עם חיוך שהיתה מספרת לי על הבן שלה. תראי נעליים חדשות, בג'ימבורי, בגן. בחורה מדהימה. זיו חג'בי אבא מדהים לשלושה ילדים מקסים. יחסים טובים, כואב בצורה בלתי רגילה".

שרה וטורי. צילום: דוברות בית החולים בילינסון