החתולים שקים יחזקאל ז"ל נהגה להאכיל. צילום: מתוך דף הפייסבוק שלה

גם החתולים נשארו לבד: קים לבנגרונד-יחזקאל ז"ל, שנרצחה אתמול (ראשון) בפיגוע באזור התעשייה ברקן והובאה הלילה למנוחת עולמים, היתה טבעונית ודאגה תמיד לזכויות בעלי החיים. כחלק מכך, חבריה מספרים שהיא נהגה להאכיל חתולי רחוב בעיר באופן קבוע וגם סמוך למפעל שבו עבדה.

אלא שעתה, החתולים שכל כך אהבה נשארו לבד מבלי שמישהי תדאג להאכיל אותם או להרוות את צמאונם. לאור זאת חבריה החליטו לגייס ברשת החברתית פעילים שידאגו להאכיל ולהשקות במים את החתולים של קים.

כך כתב אחד החברים בקבוצת הפייסבוק "חתולים ונהנים": "אני מחפש מאכילים חתולים/פעילים או כל מי שמוכן שאשלח לו את הכתובת בה היא האכילה את החתולים בכדי שיבדקו מה קורה איתם או ישמחו להמשיך את הטיפול המסור של קים בהם. אז אם אתם מראש העין ובעניין תעדכנו".

קים לבנגרונד-יחזקאל ז"ל. צילום: מתוך הפייסבוק

אחת מחברותיה סיפרה: "לקים היה לב רחב לאנשים ולבעלי חיים, שמאוד אהבה. היה לה חשוב שחתולי הרחוב לא יהיו צמאים בקיץ ושלא יהיו רעבים. היא היתה בחורה זהב".

פעילה בקבוצה מספרת: "קים האכילה חתולים מתחת לבית שלה, ברחוב גלוסקא בראש העין. כמו כן האכילה חתולים סמוך למפעל שבו עבדה בברקן. אנחנו מחפשים מישהו שגר באיזור ויוכל להאכיל אותם כי הם נשארו בלי פתרון".

תושבים מראש העין המעוניינים להאכיל את חתולי הרחוב של קים מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק "חתולים ונהנים" ולהגיב לפוסטים שעוסקים בנושא. כמו כן תושבים או אנשים שנמצאים באזור התעשייה ברקן ומעוניינים להאכיל את החתולים בסביבה מתבקשים גם הם לפנות.

עדכון: בשלב זה נמצאו מאכילים לחתולי הרחוב בראש העין. דרושים מאכילי חתולי רחוב באזור התעשייה ברקן.