צילום המחשה: shutterstock

משטרת ישראל הגישה לאחרונה לבית משפט השלום בפתח תקוה כתב אישום נגד צעיר תושב ראש העין (22) בגין תקיפה הגורמת חבלה ממש, איומים, שיבוש מהלכי משפט והפרעת שוטר במילוי תפקידו. זאת לאחר שתקף את חברו אשר סירב לסחור עבורו בסמים ובהמשך התנגד למעצרו.

על פי הטענות שמופיעות בכתב האישום, במהלך חודש יוני שהו הצעיר וחברו בבית החבר בראש העין. בשלב מסוים פנה הצעיר לחברו ואיים כי אם יספר למישהו את מה שהוא עומד לספר לו, אז ידאג שידקרו אותו ואם יגרום לכליאתו ידאג שיהרגו אותו ובנוסף הכה אותו בראשו. לאחר מכן, ובאותה נשימה דרש הצעיר מהחבר כי זה יסחור עבורו בסמים, אך זה סירב.

הצעיר, אשר לא קיבל את תשובת חברו, הגיע בשעת לילה מאוחרת ופרץ לבית החבר ובעודו שוכב במיטתו היכה אותו בכל חלקי גופו ושב ודרש ממנו לסחור עבורו בסמים, תוך איום על חייו במידה וזה יספר על כך למישהו.

בכתב האישום נטען כי כעבור כחודש וחצי, בתאריך 10.8.18, התקשר החבר לצעי, והשניים קיימו שיחה במהלכה קילל הצעיר את החבר ואיים על חייו במטרה להפחידו או להקניטו. למחרת הגיעו שוטרים לבית הצעיר, על מנת לעכבו לחקירה, אלא שהצעיר סירב להתלוות לשוטרים וברח לחדרו, השתולל וסירב למעצרו, עד אשר השוטרים נאלצו לעצור אותו בכוח.

בסיכום כתב האישום נטען בנוסף, כי גם כאשר נלקח הצעיר בסופו של דבר לתחנת המשטרה, המשיך להפריע לעבודתם ולאיים עליהם.