צילום המחשה: shutterstock

בוקר ראשון של החופש גדול והילדים בקייטנה המתקיימת ב"גן אגס" במתחם הרב גורן שבפסגות אפק נשארו רעבים. "כשביררתי עם מפעילי הקייטנה 'מקום בלב' הם טענו שהיתה טעות והאוכל שהיה מיועד לילדי הגן נשלח לגן אחר", טוענת אם לילדה בגן.

מה קרה?

"הילדים הגיעו בשעה 7:30 לקייטנה, כשהגיעה שעת ארוחת הבוקר הבינו בגן כי אין להם אוכל לתת לילדים. כל הגנים קיבלו ארוחת בוקר פרט לגן של בתי. כשפניתי ל'מקום בלב' הם טענו שנפלה טעות והאוכל שהיה מיועד לגן אגס הגיע לגן אחר. בפועל עברו שלוש שעות מאז שהגיעו הילדים והם עדיין לא קיבלו אוכל. גם ככה שלחנו הבוקר את הילדים ברגשות מעורבים לאור תקלות רבות שקרו בצהרון במהלך השנה".

איזה תקלות?

"כל פעם שלחו לנו צוות אחר. לילדים לא היה ביטחון ויציבות, מדובר בילדים ממש קטנטנים, גילאי 3-4, ילדי גן טרום טרום חובה משולב עם טרום חובה. הם מטפסים על הקירות מרוב רעב. אנחנו משלמים לא מעט כסף ומרגישים שאין תמורה לאגרה".

מ"מקום בלב" מפעילת הקייטנה נמסר בתגובה: "לכל ילדי הקייטנות של החברה העירונית מקום בלב, סופקה היום ארוחת בוקר טעימה. חשוב לנו שהילדים ייהנו מארוחת בוקר בריאה ומזינה ואנו מקפידים על כך. מקום בלב מאחלת לכולם בילוי מהנה בקייטנות ובתכנית בית הספר של החופש הגדול".