חלק מהחבלות על גופו של הצעיר

צעיר מראש העין טוען: הותקפתי על ידי שוטרים על לא עוול בכפי. הצעיר (26) אף אושפז בבית החולים לאור החבלות שנגרמו לו. לדבריו, בשבוע שעבר יצא מביתו לקנות חלב בסניף הקופיקס בעיר, כשהוא משאיר את אשתו הטרייה ובתם התינוקת בביתם.

”הוא החנה את רכבו כאשר שני גלגלים סמוכים למעבר הולכי הרגל הקרוב ושני שוטרים שעברו במקום קראו לו וביקשו ממנו רישיון נהיגה“, טוען עורך דינו, שניר רדעי. ”מרשי הציג מייד את רשיונו והשניים רשמו לו דו"ח, אך אז התפתח דין ודברים בין השלושה והשוטרים צעקו לעברו ’תמתין בצד ועוף מפה‘. השוטרים לא הסתפקו בכך, ותוך דקותיים הלקוח שלי הופל לרצפה ושני השוטרים קראו בקשר לעזרה בטענה ל‘תקיפת שוטרים‘".

תוך רגעים ספורים, ממשיך עו“ד רדעי, הצטרפו ארבע ניידות משטרה והשוטרים תפסו את הצעיר והצמידו את פניו לאספלט הרותח, מתעלמים מצעקותיו שחם לו בפנים, תוך שהם בועטים בו בבטן ובצלעות. לדבריו, גם עשרות האנשים שהתגודדו באירוע וביקשו מהשוטרים להפסיק לא הועילו והוא הובל לתחנת המשטרה שם הודיעו לו השוטרים כי הוא עצור וביקשו מאשתו להביא לו בגדים למעצר".

עו"ד שניר רדעי. מסייע לירקוני בהתנדבות

בימים שלאחר המקרה טופל הצעיר בבית חולים בעזרת משככי כאבים כשהוא סובל מקוצר נשימה ומחשש לשבר בצלעות. "אני רואה בחומרה רבה את התנהלות משטרת ישראל“, סיכם עו“ד רדעי. 

”מצער אותי לחשוב ששוטרים תוקפים אזרח במהלומות אגרופים ובעיטות וגורמים לו לפציעות, שברים ונזק בלתי הפיך וכל זה רק בגין דו"ח חנייה. מרשי ומשפחתו אינם מתכוונים לשבת בחיבוק ידיים ובימים הקרובים אגיש תלונה במחלקה לחקירות שוטרים, בגין התקיפה, בה אדרוש שהאחראים למעשים יועמדו לדין. כמו כן, אני ממתין ומצפה מתחנת ראש העין לזימון שיחה דחופה עם מפקד התחנה בשל האירוע החריג".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "שוטרים הבחינו בעבירת תנועה ופנו לבעל הרכב למתן דו"ח. האחרון תקף את השוטרים, איים עליהם והכשילם במילוי תפקידם. בחיפוש עליו נמצאו סמים מסוכנים. הוא עוכב לחקירה בסיומה שוחרר. משטרת ישראל תמשיך לאכוף עבירות תנועה המפרות את הסדר הציבורי ומרקם חיים תקין של התושבים".