תושבים שהגיעו היום (ראשון) למוקדי חלוקת הכרטיסים להופעתו של הזמר עומר אדם בראש העין דיווחו על תורים ארוכים של שעתיים לפחות, דחיפות, דוחק, כמעט מכות ובלאגן.

זה היה פשוט נורא“, סיפרה אחת התושבות. ”הודיעו שהכרטיסים הם על בסיסכל הקודם זוכהולכן יצאתי מהעבודה מוקדם והגעתי למתחם ב-13:30, חצי שעה לפני תחילת החלוקה. כבר אז היו תורי ענק ואמרו לנו שייקח המון זמן עד שנקבל את הכרטיסים“.

לדברי התושבים, חלק ניכר מזמן ההמתנה היה בחוץ, בחום הכבד ובשמש הקופחת וכל חלוקת הכרטיסים התנהלה באיטיות וללא ארגון. ”הרגשתי כמו מקבץ נדבות“, אמר תושב נוסף. ”ההופעה הזאת ממומנת מכספי הארנונה שלי ועמדתי בשמש הלוהטת, בשיא החום כדי לקבל כרטיסים. כולם צעקו ונדחפו, הייתי בטוח שעוד רגע מישהו יילך שם מכות“. 

התור חלוקת הכרטיסים

בהודעה מטעם העירייה נכתב כי מספר הכרטיסים מוגבל ל-15 אלף בלבד וכי הכניסה לאירוע תהיה בהצגת כרטיס כניסה ותעודה מזהה כולל ספח. על מנת למנוע התקהלות ודחיפות בכניסות, איסוף הכרטיסים יעשה לפני המופע. אב או אם המשפחה יוכלו לאסוף כרטיסים עבור בני זוגם וילדיהם.

ההופעה תתקיים ב-25 ביוני והיא תהיה בחינם, אך רק תושבי העיר יוכלו להיכנס אליה. שימו לב שלמרות חלוקת הכרטיסים יש להגיע למקום עם תעודה מזהה. זאת על מנת למנוע ספסרות בכרטיסים.

מדוברות העירייה טרם התקבלה תגובה.