צילום ארכיון: משטרת ישראל

נגד אישה (30) וגבר (26) מהאזור הוגש כתב אישום בגין הפרעה לשוטר בעת מילוי  תפקידו ושימוש בכח או באיומים למנוע מעצר. הכל על רקע מסיבת קריוקי בווליום גבוה מדי.

מכתב האישום נגד השניים עולה כי במהלך חודש דצמבר אשתקד, בשעת לילה מאוחרת, הגיעו שוטרים לבית בו שהו השניים, בעקבות תלונת שכנים על הקמת רעש חזק. השוטרים הסבירו לנאשמת את מהות העבירה, רשמו דו"ח ועזבו את המקום.

כעבור זמן קצר, התקבלה תלונה נוספת באותו עניין והניידת נשלחה בשנית. אלא שאז, כאשר השוטרים הגיעו למקום הם לא הבחינו ברעש ועזבו. כעבור חצי שעה נוספת, התקבלה תלונה שלישית והמודיעה הציעה לשוטרים לכבות את אורות הסירנה, שכן הנאשמים מבחינים בניידת ומכבים את המוזיקה הרועשת.

ואכן, כאשר הגיעה הניידת בפעם השלישית, ללא אורות הסירנה, הבחינו השוטרים כי הצעירים חזרו לסורם. השוטרים צלצלו ודפקו בדלת אך ללא כל מענה. כשלבסוף נפתחה הדלת, הסבירו השוטרים לשניים, כי זו הפעם השלישית שהם מגיעים ולכן הם מחרימים את ציוד הקריוקי. בתגובה החלו הנאשמים לצעוק על השוטרים ולהפריע להם מלעשות כן, עד אשר נאלצו השוטרים לעצור את השניים.

בכתב האישום נטען כי הנאשמים התקרבו לאחד השוטרים והחלו לצעוק לעברו. כמו כן, במהלך המעצר החלה הנאשמת להכות בראשו של השוטר והוא נאלץ לדחוף אותה ממנו.