המכונית שנפרצה

תושב ראש העין טוען כי חבורת נערים פרצה למכוניתו של אביו, אשר שוהה בימים אלה בחו“ל. לדבריו, הוא הבחין במספר נערים ונערה אשר פרצו למכונית וגנבו ממנה חפצים אישיים. הוא לא הצליח לתפוס הנערים ששברחו מהמקום.

"השארתי את המכונית שלי כשהיא נעולה ברחוב החליל בשכונת נווה אפק לפני מספר ימים וטסתי לחו“ל", סיפר האיש בשיחת טלפון ממקום החופשה שלו. "הבן שלי התקשר אלי וסיפר לי שהמכונית נפרצה על ידי נערים".

לדבריו, הוא יודע שנגנבו מהמכונית משקפי שמש, משקפי ראיה, מעט כסף מזומן שהושאר במכונית וייתכן שגם חפצים נוספים, אך הוא יוכל לדעת זאת בוודאות רק כשיחזור ארצה.

מה הבן שלך סיפר? 

"הוא ראה חבורת ילדים-נערים, בני 10-12, הוא אמר שראה שלושה מהם בורחים, בהם גם בת אחת, וייתכן שהיו בקרבת מקום נערים נוספים שהתחבאו. כאשר הם הבחינו בו הם החלו לברוח והוא רדף אחריהם עד שנעלמו. לדבריו לא מדובר בבני מיעוטים, פועלים זרים או שב"חים".

האם פניתם למשטרה?

"כשאחזור לארץ אברר לעומק את הדברים ואז אחליט כיצד לפעול הלאה. כרגע בעיקר חשוב לי להזהיר את תושבי ראש העין, שישימו לב לכך שגם בני נוער, ככל הנראה תושבי העיר, פורצים כעת למכוניות. כמו כן אני קורא לאותם ילדים להחזיר את החפצים שנגנבו, שכן תיק פלילי על פריצה לרכב, הוא עבירה חמורה וחבל שהם יהרסו לעצמם את העתיד".