ויקטורי. צילום: אסף פרידמן

תושבת פתח־תקוה (42) הואשמה בשבוע שעבר בבית משפט השלום בעיר בגניבה, תקיפה ואיומים, וזאת אחרי שלקחה מוצרים רבים ממרכולים בשווי עשרות אלפי שקלים מבלי לשלם עליהם.

בכתב האישום נטען כי האישה נהגה לפקוד עשרות סניפים בעיר וסביבתה, כשהיא מצוידת מראש בשקיות ניילון, ולעתים אף בקבלה אשר ניתנה לה בעבר במטרה לאפשר את יציאתה מבלי לשלם. בין היתר, מחודש ספטמבר האחרון ועד חודש ינואר היא פקדה כמה סניפים של רשתות המזון "שופרסל", "יינות ביתן" ו"ויקטורי".

בכתב האישום מתוארים מקרים בהם השתמשה האישה באלימות. כך, למשל, היא נכנסה לפני כשבועיים לסניף שופרסל בקניון סירקין ונטלה 20 קופסאות סימילאק ומוצרי צריכה נוספים בשווי כולל של 2,074 שקל ויצאה מבלי לשלם. באותן הנסיבות היא התבקשה על ידי עובדת המקום להציג בפניה קבלה, וככל הנראה נלחצה. למרות שהיא שיחררה את העגלה מתוך כוונה להסתלק מהמקום, ביקשה ממנה העובדת להמתין. בתגובה היא הכתה אותה בבטנה ומיהרה לברוח.

באירוע נוסף, נכנסה האישה בתאריך 16.9.18 לסניף "ויקטורי" וגנבה מהמקום בקבוקי אלכוהול ומוצרי צריכה נוספים. כך עשתה גם בשתי הזדמנויות נוספות בסניף "ויקטורי". 

בסיכום כתב האישום נטען כי במקרה נוסף היא נכנסה לסניף "שופרסל" ברחוב הירדן ברמת גן. כשהתבקשה על ידי עובד המקום להמתין עד להגעת משטרה, היא בתגובה היא אמרה לו: "לא, לא ,לא. בעלי יבוא וייתן לך מכות", תוך שהיא דוחפת אותו ונמלטת במהירות מהמקום. כעת תלויים נגדה 16 סעיפי אישום של גניבה, בנוסף לאיומים ותקיפה.