צילום: Shutterstock

רקדני ראש העין, התכוננו: אם אתם מתגוררים בעיר ואוהבים לרקוד, אגף הספורט בעיריית ראש-העין יוזם ללא תשלום הרקדות תחת הכותרת "ריקודי עם ועמים" לקהל הרחב במהלך חודש אוגוסט.

זאת, כחלק ממגוון האירועים ופעילויות הפנאי אותם מפיקה העירייה בחודשי הקיץ, על מנת לספק לבני הנוער ולמבוגרים מבחר נוסף של פעילויות.

"במשך כל ימות השנה אנו מפיקים אירועי תרבות מגוונים לכל האוכלוסייה בעיר: מופעים של אמנים ידועים, אירועים במרכזי התרבות, ערבי זמר, ערב מתגייסים עם נורית גלרון ועוד. בחרנו להעניק גם הרקדות ללא תשלום לקהל הרחב, על מנת להרחיב את מספר התושבים הנהנים מפעילויות הקיץ" אמר ראש העיר, משה סיני.

רזיאל אחרק, סגן ראש העיר ויו"ר אגף הנדסה וספורט: "העירייה התחילה במסורת הפעלת הרקדות ללא תשלום בקיץ שעבר בהשתתפות מאות תושבים שנהנו מדי שבוע מההרקדות. אני שמח שגם השנה תושבי העיר, מבוגרים ונוער כאחד, יוכלו ליהנות מריקודי העם. ההרקדות מספקות הנאה, מקום מפגש חברתי והתעמלות גופנית".

ההרקדות יתקיימו במוצאי שבת החל בשעה 20:45 במרכז פיס "רבין" (מתחם החטיבות, רח' בגין), בתאריכים: 1.8.09, 8.8.09, 15.8.09, 22.8.09, 29.8.09. הקהל מוזמן - הכניסה חופשית.