(צילום וידאו: דוברות המשטרה)

גבר בן 52 מראש העין נאשם שתקף ואיים בשוקר חשמלי בפאב "טנדו" בעיר. הוא נעצר והוגש נגדו כתב אישום.

אלה הטענות שמופיעות בכתב האישום: ביום 7.10.18 בשעה 22:30 הגיע הנאשם לבר ה"טנדו" שבראש העין, שם התיישב בסמוך לעמדת הבר והחל שותה אלכוהול.

בשלב מסויים, בעודו תחת השפעת אלכוהול וללא רקע מוקדם, נטל הנאשם מעמדת הבר מלחיה אותה השליך לעבר ערימת כוסות תוך שדופק בחוזקה על השולחן וצועק לעבר הברמן שיגיע אליו.

בנסיבות אלה ומשניגש אליו אחד מאנשי המקום וביקש להרגיעו, צעק הנאשם לעברו כי הוא לא מקבל במקום שירות הולם, כשמייד בסמוך לכך קם לעברו, תפס בצווארו תוך שאומר לו "אני אזיין אותך".

בהמשך לאמור, ומשהבין הנאשם כי אין בכוונת הפאב למכור לו עוד אלכוהול, התקדם לעבר היציאה תוך שצועד לעבר שניים מאנשי המקום "לכו תזדיינו אני לא משלם לכם".

צילום: מתוך הסרטון שהפיצה המשטרה

לפי הטענה בכתב האישום, בהמשך ניסה הנאשם להכות מלצרית במכת אגרוף בפניה אך פספס. בתגובה לכך הורחק הנאשם אל מחוץ לבר על ידי אחד העובדים תוך שהוא צועק לעברם "אני אזיין אתכם אני אהרוג אתכם".

מייד בסמוך לכך, רץ הנאשם לרכבו, נטל משם שוקר חשמלי, חזר לכיוון הבר וניסה להיכנס פנימה.  משהחזיקה עובדת המקום את דלת הכניסה במטרה למנוע ממנו להיכנס צעק לעברה הנאשם מבחוץ מספר פעמים "אני הולך לחשמל אותך" תוך שמנסה לפתוח את הדלת בכוח.

בכתב האישום נטען כי בהמשך לאמור הגיעו למקום שוטרות ופקח שביקשו ממנו להזדהות. הנאשם בתגובה אמר לשוטרת "לא רוצה, לכי תזדייני" כשבד בבד היא ביקש ממנו למסור לה את השוקר אך הנאשם סירב.

לאחר שהפקח נטל ממנו את השוקר, נמלט הנאשם מהשוטרים תוך שדוחף אץ השוטרת ומשליך לכיוונה כיסא אשר פגע בה. בהמשך זרק שוב כסא לעבר שוטרת ופקח ופגע בהם.

המשטרה הגישה נגד הנאשם כתב אישום על איומים, תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, תקיפה סתם, ניסיון תקיפה סתם ושימוש בכוח או באיומים למנוע מעצר.