פחי אשפה שהושלכו לרצפה | צילום: באדיבות תושבים

ביקורת רבה נשמעת בימים האחרונים מצד תושבים בשכונת פסגות אפק בראש העין לגבי התנהלות עובדי הניקיון העירוניים באזור. התושבים מציינים רצף מקרים שנגרמו, לדבריהם, כתוצאה מהתנהלות בעייתית של עובדי העירייה.

בין המקרים שציינו התושבים: פגיעה בפחים בחדרי אשפה של בניינים, פגיעה במחזיר דלת שקנו דיירי הבניין על מנת שחדר האשפה לא יישאר פתוח וריח הזבל יגיע לדירות, והתנהלות לקויה לגבי האופן שבו מפונים הפחים, ומצב הזבל שנותר ברחוב גם לאחר לכתם. 

"מחזיר הדלת" שנשבר | צילום: באדיבות תושבים

"כשפניתי לגורמים בעירייה, לא רק שקיבלתי כתף קרה אפילו התייחסו אלי ביחס מזלזל", טוענת אחת מדיירות השכונה ומוסיפה: "באחת הפעמים הלכתי להתלונן בפני הממונים על כך שמשאיות הזבל היו נכנסות לתוך רחבת הבניין, שהיא שטח פרטי, מה שגורם להשארת שאריות זבל וריח. חטפתי צעקות, ואפילו בכיתי, אבל אף אחד לא עשה דבר בנידון. רק לאחר מכן ניגש אלי עובד בעירייה ואמר שהוא יטפל בזה".

דיירים נוספים בשכונה סיפרו ל"מיינט ראש העין" שהיו רוצים לראות שיפור מיידי בניקיון השכונה וביחס של העירייה לתלונותיהם. "פעמים רבות אנחנו מרגישים הגורמים שאמורים לטפל בבעיה משליכים אותה על הדיירים' וטוענים שהם אלה שגורמים אותה במקום לקחת אחריות", טוען דייר נוסף.

תגובת עיריית ראש העין תתפרסם כשתתקבל.