יואב חדד (במרכז, בגלימה צהובה) עם משפחתו בחינה של בתו. צילום: באדיבות המשפחה

בשבוע הבא היה אמור יואב חדד ז"ל (56) לחגוג את חתונת ביתו הבכורה נירית. החינה שנערכה ביום שני השבוע היתה שמחה והוא לקח בה חלק מרכזי. אלא שיום לאחר החינה, כאשר הגיע לאימון במועדון הכושר שלו במרכז עזריאלי בתל אביב, הוא נפטר במפתיע מדום לב.

משפחתו של חדד, שיושבת שבעה ברחוב אפק בעיר, המומה וכואבת. הוא הותיר אחריו את אשתו דינה ועוד ארבעה ילדים שגידל לתפארת.

דינה, אלמנתו, סיפרה: "יואב היה בריא לחלוטין ונהג להתעמל באופן סדיר ארבע או חמש פעמים בשבוע. הוא כנראה קיבל דום לב לפני תחילת האימון שלו במתחם עזריאלי. קיבלנו את הבשורה המרה ממנהל חדר הכושר, זאת היתה הפתעה גמורה ופשוט הלם. ביצעו בו החייאה וזה לא עזר".

בשבוע הבא אתם אמורים לחתן את בתכם הבכורה.

"אנחנו עומדים לחתן ילדה ב-26 באוקטובר וזה כואב מאוד שהוא לא יהיה איתנו".

מה את יכולה לספר על יואב?

"בחור חכם, משכיל, נאה, אבא למופת. בעל מסור, איש של בית. כל מה שעניין אותו זה רק הבית והמשפחה שלו. נתן מה שהוא יכל, גידל ילדים לתפארת. היינו נשואים 29 שנים".

יואב חדד ז"ל. צילום: באדיבות המשפחה

נירית, הבת הבכורה שאמורה להתחתן בשבוע הבא, מספרת: "הוא היה אבא חכם, מייעץ עצות טובות ונכונות, מדריך לחיים, מעניק חום ואהבה, יודע להגיד תמיד את הדבר הנכון. היה מחייך הרבה ופשוט היה מאיר את העולם. עם חוש הומור כל כך מפותח, שנינות. לצערי אבא שלי לא יהיה איתי בחתונה. לפחות אני מתנחמת בזה שהוא הספיק לחגוג איתנו בערב החינה וראיתי כמה הוא היה שמח וקורן מאושר. זה הנחמה שלי לראות אותו בתמונות".

תודה ליוסי דמארי על הסיוע בהכנת הכתבה. המשפחה האבלה יושבת שבעה ברחוב אפק 36 בראש העין.