צילום: מתוך הרשת החברתית, נשמח לתת קרדיט לצלם

תאונה קשה התרחשה לפני זמן קצר בין אוטובוס של חברת "אפיקים" לבין רכב פרטי, על כביש 5 בין ברקן לאורנית. כתוצאה מהתאונה שני כלי הרכב עלו באש. 

מדוברות מד"א ירקון נמסר: "בשעה 14:16 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על תאונת קשה בין אוטובוס נוסעים (בקו שרות) לרכב פרטי שנלכד תחת האוטובוס והתלקח, בכביש 5 בין ברקן לאורנית לכיוון מערב.

"פאראמדיקים קובעים את מותה של אשה שנסעה ברכב הפרטי וחובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר את נהג הרכב הפרטי, גבר כבן 50 במצב קשה לא יציב, עם פגיעה רב מערכתית וכוויות נרחבות בדרגה ג' בגופו, מורדם ומונשם, נהג האוטובוס גבר כבן 60 במצב במצב קל עם חבלות מפונה לבית חולים בילינסון".

פארמדיקים של מד"א נריה קתוע ויעל בלומנטל סיפרו: "כשהגענו למקום הבחנו בתאונה קשה מאוד והמראה היה מזעזע. ראינו  רכב עולה באש כשהוא לכוד מתחת לאוטובוס ובתוכו שני נוסעים, כתוצאה מכך גם האוטובוס שהיה עם נהג ו-7 נוסעים התלקח. מהרכב חולץ נוסע כבן 50 כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית עם כוויות נרחבות בגופו, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה הנשמה, מתן נוזלים וטיפול תרופתי ופנינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה ולא יציב, נהגת הרכב שהייתה לכודה סבלה מכוויות קשות ופגיעה רב מערכתית ולאחר בדיקות רפואיות היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום.

"נהג האוטובוס גבר כבן 60 היה בהכרה מלאה והתהלך במקום כשהוא סובל מחבלות קלות, לאחר טיפול רפואי ראשוני במקום פנינו אותו לבית החולים כשמצבו קל, שבעת נוסעי האוטובוס פונו לבתי החולים בלינסון והשרון לאחר שלקו בהתקף חרדה".

צילום: מתוך הרשת החברתית, נשמח לתת קרדיט לצלם