צילום: מתוך הפוסט הויראלי בפייסבוק

תושבת שכונת נוה אפק בראש העין טוענת בפוסט שהפך לויראלי בפייסבוק, כי עברה השבוע תאונת "פגע וברח" ברחוב קיבוץ גלויות בעיר ומחפשת את הנהג הפוגע. הפוסט שהעלתה זכה למאות תגובות ואלפי שיתופים בתוך ימים בודדים.

מהדברים שכתבה התושבת עולה כי היא יצאה ביום ראשון השבוע ליום עבודה ולא תיארה לעצמה כי תקלע לתאונת "פגע וברח". בפוסט היא קוראת לכל מי שהיה עד לתאונה ליצור עימה קשר דחוף ומיידי ולשתף את המקרה בכל דרך אפשרית, במטרה למצוא את הנהג הפוגע ולמצות איתו את הדין.

"היום בשעה 9:02 ביציאה משכונת נוה אפק לכיוון היציאה לכביש 5 פגע בי רכב שטח מסוג טויוטה לבנה מוגבהת. הפגיעה היתה עצומה, והנהג הפוגע היה אדיב וביקש שנזיז את הרכב הצידה על מנת שלא נפריע לתנועה. אני בנאיביות, נכנסתי לרכב והזזתי את הרכב, ומה עשה הנהג הפוגע? ברח!". הכותבת מוסיפה כי הנהג "השאיר אותי כך בהלם מוחלט ממררת בבכי וברח!".

כעת היא מבקשת את עזרת תושבי ראש העין וכל מי שהיה עד לתאונה בכיכר החלילים ברחוב קיבוץ גלויות, ליצור עימה קשר בכל דרך אפשרית במטרה למצוא את הנהג הפוגע. תיאור הנהג והרכב לדבריה: "בעל רכב טויטה מוגבה, נראה מאוד אדיב, ממושקף בשנות הארבעים".

בין המגיבים לפוסט ששיתפה, היו מי שהציעו לה לפנות לבית חולים לבדיקות, להגיש תלונה במשטרה וכן לנסות לברר עם בעלי העסקים באזור אם יש מצלמות שתיעדו את רגע התאונה ואת הנהג הפוגע. כמו כן היו מי שהזדהו עם כותבת הפוסט וסיפרו על מקרים דומים שארעו להם.

מהמשטרה נמסר כי "האירוע אינו מוכר".