(צילום וידאו: שרה מי-מרום)

מאות הורים ילדים הגיעו לערב ההתרמה שנערך השבוע למען אריאל בליאבסקי, תינוק בן 11 חודשים מראש העין החולה במחלה מסוג נדיר. הכתבה במיינט ראש העין הקפיצה את מכירת הכרטיסים ואולם האירועים בראש העין התמלא במשפחות רבות שהגיעו לתמוך.

בכתבה שפרסמנו לפני כשבועיים סיפרה תמר בליאבסקי שלא קנו מספיק כרטיסים לאירוע. רותם, ממארגני האירוע ומספר נשים נוספות סיפרו שהכתבה במיינט תרמו להעלאת מכירות הכרטיסים.

צילום: שרה מי-מרום

באירוע הופיעו כוכבי הילדים רוי בוי ושי ורועי, נשאה דברים תמר אמו של אריאל והגיע להביע תמיכה איתי ונה, המועמד לראשות העירייה. באירוע נערכה הגרלה על אופניים בין האנשים שקנו כרטיסים.

כך פרסמה תמר בחשבון הפייסבוק שלה: "יותר מפעם במסע הזה עבור הצלת בני אריאל אני נדרשת לעמוד בפניי הטובים שבאדם הנרתמים לסייע בהצלת בני אריאל ולהביע תודה אך לפעמים אני תוהה עם עצמי אם אכן יש כח למילה להביע את תחושתיי אליכם, לכן הפעם אבקש מעבר אמירת תודה לומר לכם שהמסע של בני אריאל נטע בי תובנה שאני ואתם ריקמה אנושית אחת חיה הכואבת ביחד והצועדת ביחד במסע להצלת אריאלי...על הכל אהיה תודה לעולם!!!

"תודה רבה לאיתי ונה שתמיד מוכן לעזור, תודה רבה לאומנים הנפלאים שנתרמו להצלחת האירוע, תודה רבה לאייל חדד בעלים פארטי קונספט על גיוס האומנים, תודה לאולמי אוורסט על המקום והכיבוד, תודה נוספת לחנות האופניים mg על מתנת האופניים וכמובן תודה לחברות המדהימות שלי רותם ומירי שתמיד שם בכל רגע נתון".

צילום: שרה מי-מרום

האם הצלחתם לאסוף את התקציב שהייתם צריכים?

תמר בליאבסקי: "לא היה תקציב מסויים, כל סכום שנאסף עזר".

מה התכנון שלכם להמשך?

"בשבוע הבא אנחנו טסים לגרמניה לבדיקת MRI. זאת בדיקה חשובה כי היא אומרת אם יש שיפור מהבדיקה הקודמת באוגוסט. במידה ואין שיפור זה לא טוב, זה אומר שהגידול יושב על שריר וזה בעיה לנתח. אריאל ממשיך לקחת את התרופה ונקווה לטוב".

ניתן להעביר תרומות למשפחה בחשבון הבנק של גנדי בליאבסקי:

בנק דיסקונט, סניף 056, חשבון 18515.

אריאל בליאבסקי. צילום: באדיבות ההורים