הליקויים בשכונת פסגות. צילום: הילה מרסיאנו ברהום

תושבי פסגות בכלל ואזור A בפרט מתלוננים כבר זמן מה על מספר ליקויים בשכונה אשר בעיניהם לא מקבלים טיפול ומענה, ולפעמים גם לא זוכים ליחס. השבוע החליטה אחת מתושבות האזור להציף את הנושא ברשתות החברתיות, ותגובות ההזדהות והתמיכה לא איחרו להגיע.

בפוסט מפורט שהועלה ברשת החברתית תיארה התושבת שלל ליקויים שתושבי האזור סובלים מהם. ביניהם מצב גני השעשועים והשטחים הציבוריים הפתוחים באופן כללי, כאשר הבעיה העיקרית היא שישנם גני שעשועים בודדים שבנייתם הסתיימה, כאשר במקרים בהם הבנייה לא הסתיימה היא נעצרה, ולא נראה שהיא מתקדמת בחודשים האחרונים.

גם מצב המדרכות מטריד את תושבי השכונה, והם טוענים לחוסר נגישות במקומות רבים ומדרכות רעועות. בדומה למדרכות כך גם הכבישים, אשר לטענת התושבים לוקח זמן רב מדי לסלול אותם והתוצאה: כבישים רעועים.

הליקויים בשכונת פסגות. צילום: הילה מרסיאנו ברהום

הליקויים בשכונת פסגות. צילום: הילה מרסיאנו ברהום

נקודה נוספת שהעלו התושבים היא מצב גינות הכלבים שדומה למצב גני השעשועים. כאשר בגינת הכלבים שהוקמה בשבזי מעבר לגדר מקיפה אין דבר המנגיש את המקום.

ליקויים נוספים: בעקבות רחובות לא מעטים עם מדרכות רחבות ומצוקת חניות, אנשים רבים חונים שלא כחוק ואין מספיק חניות ציבוריות. גם מבחינת הניקיון והאמצעים לשמירה על כך, צוין כי יש מעט מדי אשפתונים ופחי מחזור.

כותבת הפוסט, ותושבים נוספים, עמם שוחחנו מספרים ששורת הליקויים הללו דווחה גם לעירייה, אך נראה שהמצב תקוע ואין התייחסות לתלונות. 

"אין אפילו גן שעשועים לקחת את הילדים. הכל חצי עשוי. פניתי מספר פעמים. יש נושאים שפניתי לגביהם כמה פעמים ויש נושאים שפניתי רק פעם אחת. יש נושאים שוועד הפרויקט שבו אני גרה טיפל ואף נפגש עם העירייה. בעקבות המפגש שלהם, העירייה התחילה לקדם דברים באזור הבית שלי אבל עצרו באמצע. עברו בסביבות החודשיים מאז", מסכמת התושבת את המצב.

תגובת עיריית ראש העין תתפרסם לכשתתקבל.