רחוב חג'בי. נחנך בשעה טובה | צילום: רות רזגור

תושבי רחוב חג'בי והסביבה שסבלו במשך שנים מבעיות תשתית, זכו השבוע לבשורה טובה: הרחוב החדש והמשודרג נחנך. עבודות הפיתוח ברחוב כללו כביש, שביל אופניים, עבודות תשתיות מים, ביוב וניקוז, תאורה, תקשורת ועוד. ברחוב נעשתה גם עבודת הכנה לסיבים אופטיים ומצלמות אבטחה. תכנון וביצוע העבודות התבצעו ע"י אגף ההנדסה, אגף שפ"ע, החברה הכלכלית ותאגיד המים עין אפק.

בטקס חנוכת הרחוב, הנקרא על שם רבה הראשי לשעבר של העיר במשך שלושה עשורים, הרב דוד חג'בי ז"ל, נכחו ראש  העירייה, שלום בן משה, סגן ראש העירייה, מיכאל מלמד, חברי מועצה, עובדי עירייה, נציגי משפחתו של הרב ותושבים נוספים.

רחוב חג'בי המשודרג | צילום: רות רזגור

ראש העירייה סיפר בטקס כי הכיר את הרב חג'בי בילדותו, שהיה אדם גדול בתורה, עניו וחכם. כמו כן הוסיף ואמר כי: "הרחוב הוא רחוב של התושבים, מבקרים בו מדי יום שישי אלפי תושבים ואורחים המגיעים לבקר בשוק העירוני. הרחוב עבר שדרוג משמעותי לרווחת התושבים, וכעת הוא רחב, מאיר עיניים ועם ריאה ירוקה. תודה לכל השותפים לעשייה".

דביר צוברה, נינו של הרב חג'בי ונציג המשפחה, הודה לעירייה והעומד בראשה על שדרוג הרחוב הקרוי של שם סבו שעסק בתחום הקודש, ודגל בערכים של יראת ה' ודרך ארץ.