מועדון הדרים פארק. צילום: משה כהן

מעכשיו גם לראש העין יש מועדון סטנדאפ משלה: "הדרים פארק", שעד היום שימש בעיקר לאירועי קריוקי, החל לארח סטנדפיסטים צעירים ומעכשיו כבר לא צריך לנסוע עד תל אביב כדי לצחוק קצת.

מועדון 'הדרים פארק' נפתח לפני כשלוש שנים באזור התעשייה "פארק אפק" בראש העין, וכולל ליין קריוקי במוצאי שבת, מופעי זמרים בימי חמישי ופתוח לקהל הרחב כמסעדה בשרית כשרה בשעות הבוקר והצהריים. ביום רביעי שעבר פתח המועדון בליין מופעי סטנדאפ בכל יום רביעי ולמופע פתיחה הגיע הסטנדאפיסט דניאל כהן.

המועדון נפתח על ידי איתי גרמה, תושב ראש העין שגדל בעיר ולדבריו, חיפש מקום בילוי קרוב לבית. המועדון פתוח לציבור הרחב מכל רחבי הארץ מגיל 18 ומעלה, ונותן מענה לצעירים מהשכונות חדשות בראש העין שמחפשים מקום בילוי קרוב.

למה החלטת להקים את הדרים פארק?

איתי: "שיהיה מקום לצעירים ותושבי העיר, גם למבוגרים וגם לצעירים, שלא יצאו החוצה ויישארו בעיר, שתהיה לנו את האווירה הכי טובה שיש".

יש עוד מקומות בילוי בעיר, למה שיבואו דווקא אליכם?

"כל מקום בנישה שלו אבל אין מקום ברמה כזאתי, בסדר גודל כזה, המועדון מאכלס כ150 איש. האווירה במקום היא אווירה חמה, הרגשה של בית, אנחנו מתחשבים בכולם, משתדלים לספק את השירות הכי טוב שיש"

"צעירים שרוצים לבוא ולהשמיע את הקול שלהם יכולים לבוא במוצאי שבת לקריוקי. ביום חמישי האחרון הופיע נתי לב, הופיעו בעבר אבי סינואני, גיא יהוד, מורן קריטי וצפויות עוד הפתעות. לרוב המקום בתפוסה מלאה וצריך לשמור מקום".

איתי גרמה. צילום: אדיר סטייל

המועדון הפך למקום בילוי גם למבוגרים. אתי, תושבת ראש העין, מגיעה לדרים פארק באופן קבוע יחד עם עוד עשרים או שלושים חברים, לפעמים גם חמישים. "אנחנו לא מוותרים על יום חמישי בדרים פארק, זה הבילוי הקבוע שלנו" מספרת אתי.

מתי התחלת ללכת למועדון?

אתי: "בערך מאז שזה נפתח. שנתיים ומשהו ואנחנו כל שבוע שם. שמענו על המקום ואנחנו חבורה שאוהבים ליהנות ולבלות וחיפשנו מקום שמרגיש כמו בית".

המועדון מתאים למגוון של גילאים?

"כן, גם לצעירים וגם למבוגרים. בימי חמישי מגיעים יותר מבוגרים אבל מגיעים גם צעירים".

למה את אוהבת ללכת לדרים פארק?

"אנחנו מקבלים שם ייחס טוב מהבעלים, יש לנו את המקומות שלנו הקבועים, זה מרגיש לנו כמו בית. אנשים שם חמים, תמיד עם חיוך על הפנים, שואלים אם הכל בסדר, מקום מקסים, זה דבר שחסר בראש העין. גם האבטחה מאוד טובה, אף פעם לא נתקלתי במשהו לא תקין".

בימי ראשון עד שלישי המועדון סגור לאירועים בהזמנה אישית.

שעות פתיחה: 22:00-3:30

כתובת: המלאכה 23, איזור התעשייה פארק אפק, ראש העין.