צילום: shutterstock

הורים לילד בגן עירוני בראש העין טוענים למקרה חמור של אלימות שאירע בתחילת השבוע שעבר, שלדבריהם אף לא דווח להם באופן מיידי. 

לטענת ההורים כיסא הושלך על ראשו של בנם, מה שגרם לו לשטף דם במצח. לדבריהם, האירוע נודע להם לא מדיווח של הגננת אלא מהורים אחרים שעדכנו אותם במה שהתרחש, והם מיהרו להגיע אל הגן כדי לאסוף את בנם. 

"הגננת לא ענתה בנייד, אך חזרה אלינו דקה לאחר מכן מהנייח של הגן. ניסינו להבין מה קרה, היא סיפרה לנו שהיה מקרה אלימות בין ילדינו לילד אחר ושעל הילד שלנו נזרק כיסא ופגע בראשו", מספרים ההורים.

יצויין כי ההורים טוענים כי שבוע לפני האירוע המדובר, ילד אחר מהגן זרק כיסא על דלת הכניסה ושבר אותה. לטענתם, אירוע זה לא דווח להורים. 

ממחוז מרכז במשרד החינוך נמסר בתגובה: "אירועי אלימות מטופלים במלוא החומרה, הצוותים החינוכיים במוסדות החינוך מחוייבים לשמירה על מוגנות תלמידים ואקלים חינוכי מיטבי. במקרה המדובר לתלמיד הוגשה עזרה וההורים דווחו במיידית על האירוע והחלו צעדים לטיפול ומניעת הישנות המקרה. אנו מגנים כל שיח אלים כלפי עובדי הוראה והכפשה ברשתות החברתיות. מפקחת הגן וגורמי הרשות פועלים בשיתוף פעולה למתן מענים וליווי הגן לצורך חזרה מהירה לשגרה".

מהעירייה טרם התקבלה תגובה.