צילום המחשה: shutterstock

המשטרה הגישה בשבוע שעבר כתב אישום לבית משפט השלום בעיר נגד צעיר (25) מראש העין בגין הטרדה באמצעות טלפון קווי, וזאת לאחר שבמשך שבועיים הוא הטריד נציג מכירות בחברת שירות בשל אי שביעות רצונו מהיחס אותו קיבל.

בכתב האישום נטען כי הצעיר הסתייע בחברה הפועלת למתן שירותים רפואיים, כשבין היתר הוא נעזר בה לתיאום מועד לבדיקה בבית חולים. עם זאת, השירות שאותו קיבל לא היה לרוחו, ולכן החליט "לנקום" בנציג המכירות של החברה.

בכתב האישום נטען בנוסף כי לפני כארבעה חודשים הוא התקשר לאחד מנציגי המכירות של החברה פעמים רבות, תוך שהוא צועק עליו, מקלל אותו ואת הוריו, מאיים עליו, מטריד אותו ואומר לו משפטים בסגנון: "עשית טעות שענית, אתה לא תישן היום בלילה".

בכתב האישום נטען עוד כי גם כשנציג השירות עידכן את הצעיר כי הגיש נגדו תלונה במשטרה בגין הטרדה, ולמרות הודעתו כי הוא מטריד אותו, לא חדל הצעיר ממעשיו והמשיך להתקשר אליו פעם אחר פעם. גם שהנציג ניסה לנתק את השיחות ולחסום אותו מלשוב ולהתקשר אליו, התקשר הצעיר ממספר אחר וטען כי ברשותו "עוד ארבע חמש טלפונים, אם אתה רוצה כל היום לחסום מספרים...".

בסיכום כתב האישום נטען כי במעשיו השתמש הצעיר בקו הטלפון באופן פוגעני, מפחיד ומטריד מתוך כוונה ליצור חרדה או הרגזה שלא כדין.