צילום: ניסים אטון

א', בן 43, גדל התחנך בראש העין וכיום גר עם אשתו וילדיו באלעד הסמוכה. השבוע הוא הגיע למרינה בהרצליה והבחין בגולש שנסחף עם הזרם והתרסק על שובר הגלים. הוא קפץ מייד למים הסוערים והציל את חייו יחד עם שני עוברי אורח נוספים.

הוא נשוי ואב לילדים, גדל והתחנך בראש העין וכיום גר באלעד הסמוכה. השבוע הוא הגיע למרינה בהרצליה והבחין בגולש שנסחף עם הזרם והתרסק על שובר הגלים. הוא קפץ מייד למים הסוערים והציל את חייו יחד עם שני עוברי אורח נוספים.

חבריו מראש העין מספרים כי א' בעצמו אוהב לגלוש ומהסיבה הזאת הגיע לים. כאשר ראה שהים סוער החליט לוותר על כך ובנסיבות אלה ראה את הגולש נסחף וזינק לים. "הוא איש נדיר", אמר אחד מהם. "אדם משכמו ומעלה שדואג יותר לזולת מאשר לעצמו. יש לו משפחה לתפארת ואישה מסורה. לא הופתעתי".

"סיפור מרגש על החברה הישראלית" | צילום: ניסים אטון

יוחאי עצמון מראש העין, חברו הטוב, מספר: "הוא גדל בראש העין ואנחנו חברים טובים. הוא יהודי שקט, נינוח, עדין. משתדל אף פעם לא להפריע. אם יכול לעזור למישהו אז יעזור בשמחה.  אדם שקט מאוד ועוזר לזולת".

מה הוא עשה שם בים באותו בוקר?

"הוא בעצמו גולש ולכן הגיע לשם. הוא נכנס למים, אבל ראה שהגלים גדולים עליו. כאשר ישב על הסלעים קלט את הבן אדם ואז זינק למים במטרה להציל אותו. הוא שמח שהציל את אותו גולש, כי כידוע כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו".